Yeni Trend Duvar Kağıtları

İçindekiler

Yeni trend duvar kağıtları yaşam alanlarına şık bir dokunuş katmak noktasında oldukça iddialı ürünlerdir. Duvar dekorasyonu gündeme geldiği zaman yeni trend duvar kağıtları harika bir etkiye sahip olmaktadır. Yaşam alanlarınızın odalarının ambiyansına görsel bir estetik katmak adına duvar dekorasyonu için duvar kağıdı uygulamasını tercih edebilirsiniz. Dilerseniz duvar kağıtlarıyla kendi stilinizi de oluşturabilirsiniz.

Duvar dekorasyonunda son yıllarda popüler olmaya başlayan duvar kağıdı uygulamaları, bu yılda popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Sade renklerin hakim olduğu duvar kağıtlarından tutunda, doğa temalı duvar kağıtlarına kadar birçok duvar kağıdı çeşidi bulunmakta. Kendi stilini oluşturmak, kendine özel bir duvar kağıdı oluşturmak isteyenler içinde özel baskı duvar kağıtları mevcut.

Hem stilinizi oluşturmaya yardımcı olacak, hem de yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştirecek olan yeni sezon duvar kağıdı modelleri arasından sizler için birkaç seçim yaptık.

3 boyutlu duvar kağıtları

3 boyutlu duvar kağıtları ile hem günümüzün dekorasyon trendini yaşam alanlarınıza yansıtmış olursunuz, hem de evinizin dizaynına farklı bir derinlik ve yorum katarak, dekorasyon alanındaki farkı da bir kez daha göstermiş olursunuz.

yeni trend ev duvar kağıdı modelleri

Evinizin veya iş yerinizin duvarlarını yeni bir görünüme kavuşturmak istiyor ve bir türlü nasıl bir model seçeceğinize karar veremiyorsanız, kararınızı vermenizi kolaylaştırmak adına ilk önce çiçek desenli modellere göz atmanızı öneririz. Çiçek desenli duvar kağıtları bulunduğu mekana canlılık katarak enerjisini yükseltmeye yardımcı olur.

yatak odası duvar kağıdı modelleri

Yatak odanız veya evinizin herhangi bir odası modern bir çizgi ile dizayn edilmiş ise bu modernliğe biraz sıcaklık, biraz daha görsel estetik katmak adına sıcak renk tonların hakim olduğu desenli duvar kağıtları arasında seçim yapabilirsiniz.

yeni sezon duvar kağıdı modelleri

Mutfak veya yemek odanızın dekorasyonu bir tık daha ön plana çıkarmak isterseniz mekanınızın sadece tek bir duvarına kağıt uygulaması yaptırabilirsiniz. Eğer salonunuzun veya oturma odanızın bir bölümünü yemek alanı olarak kullanıyorsanız, bu alana şık bir vurgu yapmak adına yemek alanının bulunduğu duvara duvar kağıdı uygulaması yaptırmanızı tavsiye ederiz.

ahşap görünümlü duvar kağıtları

Biliyorsunuz son dönemde ahşabın doğallığı ve sıcaklığı yaşadığımız her alanı sarmış durumda . Sizlerde ahşabın bu doğallığını ve sıcaklığını yaşadığınız mekanlara farklı bir şekilde yansıtmak isterseniz duvarlarınızı tercih edebilirsiniz.

çizgili duvar kağıdı tasarımları

Dekorasyonda çizgiler yeniden moda. Siyah beyaz çizgiler dekorasyonun her alanına şıklık katarak zarif bir görünüme kavuşturuyor. Yalınlıktan hoşlanıyorsanız çizgili duvar kağıtları tam sizlik diyebiliriz.

Yeni Trend Duvar Kağıtları

TV Arkası Duvar Kağıdı Nasıl Olmalıdır?

Yeni trend duvar kağıdı gündeme geldiği zaman TV arkası duvar kağıdı modelleri de akla gelmektedir. TV arkası duvar kağıdı tasarımlarının son zamanlarda sıklıkla gündeme geldiği bilinmektedir. Burada duvar kağıdının TV ünitesiyle ilgili olmasına dikkat etmek şarttır. Bununla birlikte duvar kağıdı fonu ayarlarken; TV izlerken sizi rahatsız etmeyecek bir tonda olmasına dikkat etmelisiniz. Esasında bu tür kağıtları tercih ederken zıt renkleri tercih etmeniz, TV izlerken sizi rahatsız da etmez. Bu da dekorasyon konusunda etkili çözümleri sizinle buluşturacaktır.

Bir yanıt yazın