in ,

Tv Arkası Duvar Kağıdı Nasıl Olmalı ?

tv arkası duvar kağıdı modelleri

Tv Arkası, Duvar Kağıdı, Duvar Dekorasyonu

Kısa bir süredir plazmalar, Lcd’ler tv ünitelerinden çıkarak duvara monte olmaya başladı. Hem yerden tasarruf sağlamak isteyenler, duvarını yeni bir görünüme kavuşturmak isteyenler gün geçtikçe televizyonlarını duvara monte etmeyi tercih ediyorlar. Televizyonların duvara monte edilmesi ile birlikte bir süredir sessizlik içerisinde olan tv arkası duvar kağıtları yeniden gündeme gelmeye başladı.

Peki, hem duvara estetik katacak, hem de televizyon seyrederken gözlerimizin yorulmaması ve dikkatimizin dağılmaması için tv arkası duvar kağıdı seçerken nelere dikkat etmeliyiz ? Yanıttı bu konumuzda !

Şöyle bir kağıt tedarikçilerin ürün gamlarına baktığımıza her zevke ve stile hitap eden birçok çeşidin olduğunu görmekteyiz. Bu kadar çeşit arasında seçim yapmak bazen işimizi zorlaştırıyor. Şimdi size işinizi kolaylaştıracak, televizyonunuzun bulunduğu duvar için duvar kağıdı seçerken işinizi kolaylaştıracak birkaç öneride bulunalım.

3 Boyutlu Tv Arkası Duvar Kağıdı

tv arkası duvar kağıdı modelleri

Gün geçtikçe gelişen teknolojinin etkisiyle de televizyonlarda belirgin ölçü birtakım değişiklerin olduğunu görmekteyiz. Bu değişikliklerden biri de televizyonların boyutlarıdır. Yeni nesil televizyonlar hem daha büyük, hem de daha ince bir yapıya sahipler. Tv arkası duvar kağıdı seçerken, televizyonun büyüklük ve inceliğini göz önüne alarak seçim yaparsanız, görüntüyü dekoratif olarak da güzel bir şekilde yansıtabilirsiniz. Büyük ve ince yapıya sahip televizyonları duvara monte ettiğiniz zaman çevresinde kalan renk, desen ve ışık ahengi televizyon seyrederken oldukça etkili olacaktır.

tv arkası duvar kağıdı dekorasyon örnekleri

Duvara monte ettiğiniz plazma ve LCD alt bölümü için tercih edeceğiniz tv sehpası gerek model, gerek renk olarak da duvar kağıdıyla ahenk içinde olmalı. Aradaki ince ahengi yakalamadığınız taktirde tv sehpası ya sönük kalıp dekoratif işlemini tam olarak yerine getiremeyecektir. Ya da baskın bir görünüm elde edip, görsel açıdan bir bütünlük sağlayamayacaktır.

tv arkası duvar kağıdı tasarımları

Son bir uyarı daha yapıp, konumuzu sonlandıralım .Üç boyutlu duvar kağıdı uygulaması yaparken, mekanda derinlik hissi uyandırmak adına şöyle bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Tv arkası için üç boyutlu duvar kağıdı tercih edip, odanın diğer duvarlarında, üç boyutlu duvar kağıdı ile bütünlük sağlayacak bir duvar kağıdı tercih edip, mekanda derinlik hissi uyandırabilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

bar taburesi modelleri 2020

Mutfaklar İçin Bar Tabureler

kendin yap mumluk fikirleri

Dekoratif Mumluk Yapımı