in , ,

Modalife Düğün Paketleri ve Fiyatları 2021

modalife blueline düğün paketi

Düğün sezonunun sonunda doğru geldiğimiz bugünlerde dünya evine girmek için hazırlık içinde olan sevgili genç çiftler, yeni kuracakları yuvaları için mobilya modellerini ve fiyatlarını araştırmaya devam ediyorlar.

Bizde ekip olarak bu tatlı telaşlarına ortak olmak adına bir taraftan yeni sezon yatak odası, yemek odası ve oturma odalarını inceleyip, bir taraftan da fiyat konusunda bilgi vermek istedik.

Evlenecek olan çiftler veya yaşam alanlarının çizgisinde yenilik yapmayı düşünenler Türkiye’nin düğün paketçi olan Modalife Düğün Paketi 2021 fiyatları sizler için inceledik.

Modalife Düğün Paketi ve Fiyatları

Avrupa Düğün Paketi

modalife avrupa düğün paketi

Avrupa 3’lü düğün paketinin içerisinde koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımı bulunmaktadır. Avrupa düğün paketinin içerisinde yer alan koltuk takımı 3 + 3 + 1 şekilde oluşmakta. Yemek odasına baktığımızda ise 1 adet masa ve 6 tane sandalye bulunmakta. Düğün paketini oluşturan yatak odası takımın içinde ise 2 tane komodin , başlık , şifonyer ve gardırop mevcut. Düğün paketinin içinde yatak ve baza hediyedir. Sadece karyola fiyatlara dahil değildir. Modalife Avrupa Düğün Paketinin fiyatı ; 16.990,00 TL.

Milano Düğün Paketi

modalife milano düğün paketi

Ürün kataloğuna yeni katılan Milano üçlü düğün paketi müşterilerden büyük bir ilgi topladığını söyleyebiliriz. Düğün paketinin içerisinde yer alan yemek odası, yatak odası ve koltuk takımında kullanılan malzemeler , çizilme ve sürtünmeye karşı dayanaklı olup, temizliği de kolaydır. Bu paketin içerisinde yer alan yemek masası takımın üzerinde yer alan kullanılan ayaklar ile ahenk içinde olması açısından demir mat siyah ayaklar tercih edilmiş. Modalife Milano Düğün Paketi Fiyatı ; 26.930,00 TL

Blueline Düğün Paketi

modalife blueline düğün paketi

Yaşam alanınızda dingin ve rahatlatıcı bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız tercihinizi Blueline düğün paketinden yana yapmanızı öneririz. Yaşam alanlarınıza huzur verici bir ortam, sakin ve ruhunuzu rahatlatacak bir atmosfer için mavi rengin gücünden yararlanabilirsiniz. Paketinin içerisinde yer alan ürünlerde renk konfigürasyonda indigo mavi renk ile huzuru, ceviz rengi ile ise doğallığı yaşam alanlarınıza yansıtıyor. Modalife Blueline Düğün Paketi Fiyatı ; 20.990,00 TL

Sevgili arkadaşlar Modalife düğün paketleri hakkında son gelişmeleri öğrenmek ve fiyat konusunda daha ayrıntı bilgi almak için size en yakın Modalife mağazasına uğrayıp, ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni sezon madame coco halı fiyatları

Madame Coco Halı Fiyatları 2021

çetmen mobilya antigo yemek odası

Çetmen Mobilya Yemek Odası Fiyatları 2021