2021 Modalife Düğün Paketleri ve Fiyatları

2021 ‘de evlenecekler ve evini yenileyeceklere Modalife’tan kaçırılmayacak büyük fırsat. Türkiye’nin düğün paketçisi olan Modalife , yakın bir zaman diliminde mobilyalarını yenilemeyi düşünenler için farklı bütçelere hitap eden, farklı düğün paketi seçenekleri sunmakta.

Şimdilerde 2020 fiyatlarıyla yüzlerce ürün seçeneği sunan Modalife, seçmiş olduğunuz mobilyaları 1 günde size teslim ediyor. Ayrıca Modalife Düğün Paketlerinden herhangi birini seçtiğinizde baza ve yatağı hediye ediyorlar.

Bizde bu büyük fırsattan yararlanmak isteyen sizi sevgili arkadaşlarımız için hemen birkaç tane düğün paketini mercek altına alarak, sizlerin tercihine sunmak istedik.

Modalife Düğün Paketleri ve Fiyatları

Demre Düğün Paketi

Stoklara yeni eklenecek olan Demre Düğün paketinin içerisinde yer alan ürünler hakkında hemen birkaç bilgiyi sizler ile paylaşalım. Bu düğün paketi ; koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası olmak üzere 3 takımdan oluşmaktadır. Paket içerisinde yer alan Demre koltuk takımı ; 2 tane üçlü, 1 tane de tekli koltuktan oluşmaktadır. Koltuk takımı yataklıdır. Bu arada puf koltuk takıma dahil değildir. Bu düğün paketini seçenlere baza ve yatak hediyedir. Ürünün fiyatına gelecek olursak ; Demre Düğün Paketi Fiyatı ;
20.990,00 TL

Urla Düğün Paketi

modalife düğün paketi 2020
Urla Düğün Paketi Modalife

Ürün gamına yeni eklenen Urla Düğün paketi , 3 takımdan oluşmaktadır. Bu pakette Urla Mini Koltuk Takımı mevcuttur. Koltuk takımında renk konfigürasyonunda genel itibarıyla bute siyah renk tercih edilmiş olup mermer desenli sini renk uygulaması ile kombine edildiğini görmekteyiz. Paket içerisinde yer alan Tv ünitesi ürününde üç tane çekmece , bir tane de sergileme rafı bulunmaktadır. Bu paketin fiyatına gelecek olursak ; Urla Düğün Paketi Fiyatı, şuan için 24.970,00 TL satışa sunulmaktadır.

Blueline Düğün Paketi

modalife düğün paketleri ve fiyatları
Modalife Düğün Paketi

Sevgili arkadaşlar biliyorsunuz, bu sezonun rengi klasik mavi. Bu sezonun dekorasyon rengini yaşam alanlarınıza yansıtmayı düşünüyorsanız, mavinin en güzel yansımaların evinize yansıtacak olan Blueline Düğün Paketini düşünebilirsiniz. Yatak odası, koltuk takımı ve yemek masasından oluşan bu üçlü paketini tercih edenlere yatak ve baza hediye. Ürün içerisinde yer alan takımlarda renk konfigürasyonunda temel olarak indigo mavi rengi tercih edilmiş olup, ceviz rengi uygulaması ile kombin edilmiştir. Bu paketin maliyetine gelecek olursak ; Blueline Düğün Paketi Fiyatı ; 20.990,00 TL

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?