Duvarlara Estetik Katacak Siyah Duvar Kağıtları

Renk yelpazesinin içerisinde yer alan en koyu ve aynı zamanda en sofistike tonunu bünyesinde barındıran siyah duvar kağıdı kendine özgü asaleti ile klasik ve çarpıcı estetikli yanı ile yaşam alanlarımızın iç cephelerine farklı bir yorum katıyor. Siyahın kendine özgü kışkırtıcı yanı ile göz kamaştırıcı güzelliği ile gelenekselden moderne tüm çizgilere hitap etmekte.

Sevgili arkadaşlar sizlerde gerek evinizin duvarları için gerekse iş yerinizi duvarları için koyu tonların hakim olduğu yer yer koyu renkli ahenk içinde olan açık renklerden oluşan duvar kağıtları arasından seçim yapmayı düşünüyorsanız, bu seçiminizi kolaylaştırmak adına bu konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Biliyorsunuz dekorasyonda koyu renkleri tercih etmek özellikle de siyah rengi tercih etmek biraz cesaret ister. Acaba mekanımı çok karanlık boğar mı ? Siyah rengi tercih etmeyi düşünüyorum ama dekorasyonumun hangi alanında tercih etsem daha zarif durur ? Bu rengi tek mi yoksa farklı renkler ile kombinleyerek mi kullanmalıyım ? Bu sorunların cevabı konumuzun devamında .

Efendim, eğer bu rengi kullanmayı düşünüyorsanız, öncelikle duvar dekorasyonuna uygulayarak işe başlamanızı tavsiye ederiz. Kullanacağını mekanın fiziksel özelliğine göre desenlerin boyutlarını ayarlayabilir, duruma göre düz bir siyah renkli bir duvar kağıdı tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz siyah en çok yakışan beyaz renkle kombinleyerek de kullanabilirsiniz.

Şimdi bu sözlerimizi görseller ile destekleyerek acaba bizim evin duvarlarında nasıl durur diye zihnimizde bir canlandıralım.

Tezgah Arası

tezgah arası siyah duvar kağıdı modelleri

Doğanın güzelliğini mutfağınızın dekoruna davet etmeye ne dersiniz ? Beyaz zemin üzerine siyah renk ile çiçekler bir farklı görünüyor. Dolap ile tezgah arasında kalan bu alana böyle bir uygulama yaparak, mutfağın estetiğini artırabilirsiniz.

Giyinme Odası

siyah geometrik duvar kağıtları

Giyinme odanıza veya alanının çizgisine biraz estetik katmak adına geometrik desenli duvar kağıtları arasından seçim yapabilirsiniz. Siyah geometrik desenlerin hakim olduğu beyaz bir arka plan ile, giyinme odanızı daha çarpıcı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Antre

siyah duvar kağıtları ev için

Evimizin çizgisi hakkında ilk bilgi veren alanlardan biri antrelerdir. Bu nedenle antre dekoru günümüzde gün geçtikçe popülerliği atmakta. Sizde dekorasyon alanınızdaki ince zevkinizi göstermek adına antre duvar dekorasyonuna yukarıdaki görselde görüldüğü gibi bir uygulama yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın