Yeni Duvar Kağıdı Trendleri

Evinizin veya iş yerinizin iç cephe duvarlarına yepyeni bir soluk getirmenize yardımcı olacak yeni sezon duvar kağıdı modellerini sizler için inceledik .

Duvar dekorasyonunun en önemli unsurları arasında yer alan duvar kağıdı çeşitleri ve duvar posterleri arasından seçim yapıp, yaşam alanlarınızın her alana farklı bir yorum katabilirsiniz.

Duvar kağıdı tasarımlarına geçmeden önce, duvar kağıtları arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç noktayı hatırlatmakta fayda var.

  • Öncelikle duvar kağıdı çeşitleri arasından seçim yaparken kolay temizlenebilir, silinebilir, neme ve suya dayanıklı ürün seçmekte fayda var.
  • Kullanacağınız mekanda bulunan mobilya, halı, perde ve diğer elementleri göz önünde bulundurarak bunlar ile ahenk içinde olacak bir seçim yapmanızı öneririz.
  • Desen ve renk seçimi yaparken, kullanacağınız mekanın fiziksel özelliğini de göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Şimdi bu unsurlar ışığında , yaşam alanlarımızın iç cephelerine yeni bir ruh katacak olan, mekana estetik katacak olan duvar kağıtlarına bir göz atalım.

Kabartmalı Duvar Kağıtları

kabartmalı şapkalı kadın 3d duvar kağıtları

Duvarlarınıza farklı bir yorum katmak için kabartma efekti duvar kağıtları veya duvar posterleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kabartma tekniği ile dizayn edilmiş olan bu ürünler mekanlarda derinlik hissi uyandırıyor.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

oturma odası 3d duvar kağıdı tasarımları

En çok tercih edilen diğer bir ürün ise, dijital tekniğinin güzelliğini gözler önüne seren üç boyutlu ürünlerdir. Kimi zaman doğanın esintilerini mekanlarımıza yansıtır, kimi zaman ise duvarlarımızda çiçekler açtırıp, kelebekler uçuşturur.

Şimdi evlerimizden iş yerlerimize doğru bir geçiş yapalım, ne dersiniz ?

Cafe Duvar Kağıtları

cafe için duvar kağıdı önerileri

Eğer bir cafe işletmesi sahibi iseniz, mekanınızın iç dekorunu belirleyen en önemli unsurlardan bir duvar dekorasyonu olacaktır. İç mekanınızın çizgisine hitap eden bir duvar kağıdı veya posteri ile çizginizi tamamlayabilir, dekorunuzun albenisini artırabilirsiniz.

Kuaför Salonu Duvar Kağıtları

kuaför salonu duvar kağıtları

Son olarak birde bayan kuaför salonların iç cephe duvarlarına dokunuş yapalım. Kuaför salonunuzun estetiği artırmak aynı zamanda mekana derinlik ve ferahlık katmak adına özel tasarım üç boyutlu duvar posterlerinden yararlanabilirsiniz. Ürünü biraz daha estetikli hale getirmek adına ise duvar kağıdına özel bir yazı yazdırabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. makyaj kadın duvar kağıdı Yeni Duvar Kağıdı Trendleri için yorumda bulun

    Yeni Duvar Kağıdı Trendleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Duvar Kağıdı Trendleri için ilk yorumu yapabilirsin.