Dekoratif Aydınlatmalar

Dekoratif aydınlatmalar gözde tasarımlarla desteklendikleri ölçüde üst düzeyde bir dekorasyonu da ortaya koyarlar. Böylece dekoratif aydınlatmalar her zamanın gözde tasarımları arasında yer almayı da başarırlar. Birbirinden farklı tasarımlara sahip dekoratif aydınlatma sistemleri arasından seçim yapıp, hem yaşam alanınızın iç mekanlarını, hem de dış mekanlarını zarif bir güzelliğe kavuşturabilirsiniz.

İç mekanların ve dış mekanlarının dekorunu zarif bir şekilde gözler önüne sermek için mekan için kullanılan aydınlatma oldukça önemlidir. Mekanın fiziksel özelliğine göre seçilecek aydınlatma sistemi bir taraftan mekana ışık saçarken, bir taraftan da mekanın estetiğine ışıltı katar.

Işığınızla yaşam alanlarınıza ışıltı katacak farklı dizaynlara sahip aydınlatma ürünleri arayışı içerisinde olanlara ışık tutmak adına farklı mekanlarda kullanabilecekleri farklı dekoratif aydınlatma ürünleri arasından seçimler yaptık. Bakalım, sizin ışığınız hangisi olacak ?

üçlü avize modelleri

Salon aydınlatmalarında tercihinizi klasik kristal avizelerden yana değilde modern avize modellerinden yana yapmayı düşünenler için bu üçlü avizeyi önerebiliriz. Avizenin özelliği hakkında hemen birkaç detayı sizler ile paylaşalım. Sarkıt 3’lü avize cam malzemelerden üretilmiştir. Mekana elegan bir görünüm kazandırmak adına gold renge yakın bal rengi tercih edilmiş. Mekanın tavan yüksekliğine göre ayarlanabilir özelliğe sahiptir.

oturma odası avize modelleri 2019

Oturma odanız klasik bir çizgiye hakim ve bu çizgiye modern bir yorum katmayı düşünüyorsanız yukarıdaki görselde olduğu gibi hem klasik çizgiye hem de modern çizgiye hitap eden böyle bir avize tercih edebilirsiniz. Metal malzemeden üretilmiş olan ayarlanabilir yüksekliğe sahip bu avize oturma odanızı elit bir görünüme kavuşturacaktır.

mutfak dolap altı aydınlatma led

Bir taraftan mutfağınızı daha şık bir görünüme kavuşturmak bir taraftan da mutfağınızı daha iyi aydınlatmak adına mutfak tezgahı üstü aydınlatma sistemlerinden diğer adıyla mutfak dolabı altı aydınlatmalarından yararlanabilirsiniz. Yapacağınız bu uygulama sayesinde hem mutfağın dekorasyonunda bir bütünlük hem de göz estetiğine hitap eden bir görsellik elde etmiş olursunuz.

dış mekan dekoratif aydınlatma ürünleri

Bahçenizi veya sitenizin dış mekanı aydınlatmak için klasik dizayna sahip, dış mekanınıza estetik katacak dekoratif aydınlatma ürünleri arasından klasik aydınlatma direk modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

duvar aplik modelleri 2020

Şimdilerde dekoratif aydınlatma ürünleri arasında duvar aplik tasarımları oldukça moda. Duvar aplikleri bir taraftan duvar dekorasyonlarına farklı bir yorum katmak isteyenler için, bir taraftan da mekanda fazla ışık almayan noktaları aydınlatmak için oldukça ideal bir seçim.

Dekoratif Aydınlatmalar

Dekoratif Aydınlatmanın Amacı Nedir?

Yaşam alanlarının aydınlatılması demek, kaliteli bir yaşam anlamına da gelir. Dolayısıyla dekoratif aydınlatma sistemleri sayesinde yaşam alanlarının son derece göz alıcı bir görselliğe ev sahipliği yaptıklarını rahatlıkla ifade edebiliriz. Özellikle dekoratif aydınlatma sayesinde yaşam alanlarında şık bir görselliğin karşımıza çıkması mümkün olmaktadır. Bununla birlikte dekoratif aydınlatma sayesinde görsel ve işlevsel olarak yaşam alanlarına harika bir katkı sunmak da mümkün olmaktadır. Bu da son zamanlarda dekoratif aydınlatmalara olan ilginin artış göstermesini mümkün hale getirmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?