Ledlerle Dekoratif Alanlar

Ledlerle dekoratif alanlar oluşturmayı istiyorsanız mutlaka kendi yaşam alanınızla ilgili olmasına dikkat etmek durumundasınız. Led’li dekoratif aydınlatmalar sayesinde hem iç mekanlarınızı hem de dış mekanlarınızı yeni bir ışıltıya ve parlaklığa kavuşturabilirsiniz.

Günümüzde led’li ışıklar ile dekorasyon fikirleri oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Özellikle farklı formantlarda dizayn edilmiş led ışıklı dizeler yaşam alanlarımızın hem iç mekan aydınlatmalarında hem de dış mekan aydınlatmalarında oldukça tercih edilmekte. Gün geçtikçe yaşadığımız alanlara ışığını güçlü bir şekilde yansıtan ve bu ışığı bir süre daha yansıtmaya devam edecek olan ledli aydınlatmaların mekanlarımıza katacağı estetiği gelin birlikte bir inceleyelim.

Birbirinden farklı led aydınlatma sistemleri, araçları ve ürünleri ile yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi aydınlatabilir, farklı ışıltı ve estetik katabilirsiniz.

Dış Mekan Led Aydınlatmalar

dış mekan aydınlatma fikirleri led ışıklı ananas dizeleri

Yaz aylarında en çok tercih ettiğimiz evimizin dış mekanları arasında yer alan, bahçe, balkon ve teras aydınlatması için hem dekoratif olarak kullanabileceğimiz, hem etrafı aydınlatma adına led ışıklı dizelerden yararlanabilirsiniz. Bu dizeleri isterseniz bahçenizde yer alan ağaçları süsleyerek etrafı aydınlatabilirsiniz, isterseniz dış mekanın duvarına veya tavanına monte ederek, farklı bir aydınlatma yolu tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Küre

ledli cam küre modelleri

Evinizde kendine özel dizayn ettiğiniz bir alana biraz yıldız parıltıları katmaya ne dersiniz ? Nasıl mı ? Hemen söyleyelim. Evde kendiniz ile baş başa kalıp, günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için kahvenizi veya çayınızı yudumlarken ortamdaki led ışıklar ile dizayn edilmiş cam küre, ortama yıldız ışıltılarını yansıtacaktır.

Dış Cephede Yeni Işıklar

dış cephe led aydınlatma fikirleri

Evinizin iç mekanı gibi dış mekanı da diğer mekanlardan farklı bir görünüme kavuşmasını istemez misiniz ? Şöyle bir düşünün evinizin bulunduğu sokağa girdiğiniz zaman, evini veya binanız hemen çevredeki binalardan ve evlerden sıyrılıp, tüm ihtişamıyla ben buradayım, diyor. Peki bu güzelliği nasıl dile getireceğiniz, diye soracak olursanız, dış cephe aydınlatma sistemi ile bu ihtişamı gözler önüne serebilirsiniz.

Kendi Led Işığını Kendin Oluştur

Yaşadığım alanda benden izler olmalı diyorsanız, kendin yap projeleri ile ilgileniyorsanız, kendinizden izleri dekorunuza yansıtabilirsiniz. Gelin, şimdi kendinize ve dekorunuza bir güzellik yapıp, kendi ışığınızı yansıtacak olan kendi led ışığını kendiniz yapmaya başlayın.

Peri LED ile Neler Yapabiliriz? Ledlerle yapılan dekorasyonlara olan ilgi son zamanlarda etkili bir düzeyde artış göstermiştir. Bu durum Peri LED olarak isimlendirilen dekoratif ledler için de geçerliliğini korumaktadır. Yaşam alanlarına şık bir görsellik katmak konusunda iddialı olan peri ledler, harika bir etkiye de sahiptirler. Peki, peri Led ile neler yapabiliriz? Peri Led ürünlerini kullanarak vazo ya da kavanoz yapabilirsiniz. Yine yeni yıl dekorasyonlarınızı bu türden ledlerle destekleyebilirsiniz. Ayrıca yatak odaklarınıza da romantik bir hava katmak istediğiniz zaman Peri ledler harika bir etkiye sahip olacaklardır.

Peri LED ile Neler Yapabiliriz?

Ledlerle yapılan dekorasyonlara olan ilgi son zamanlarda etkili bir düzeyde artış göstermiştir. Bu durum Peri LED olarak isimlendirilen dekoratif ledler için de geçerliliğini korumaktadır. Yaşam alanlarına şık bir görsellik katmak konusunda iddialı olan peri ledler, harika bir etkiye de sahiptirler. Peki, peri Led ile neler yapabiliriz? Peri Led ürünlerini kullanarak vazo ya da kavanoz yapabilirsiniz. Yine yeni yıl dekorasyonlarınızı bu türden ledlerle destekleyebilirsiniz. Ayrıca yatak odaklarınıza da romantik bir hava katmak istediğiniz zaman Peri ledler harika bir etkiye sahip olacaklardır.

Bir yanıt yazın