Yeni Sezon Çilek Çocuk Odaları

Yeni sezon Çilek çocuk odaları son zamanların popüler tasarımları arasında yer alıyor. Özellikle yeni sezon Çilek çocuk odaları fonksiyonel özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Bebeklik dönemini geride bırakıp, çocukluğa adım atan evininizin neşe kaynağı olan çocuğunuz için yeni bir oda yaptırmayı düşünüyor ve bu nedenle yeni çocuk odası tasarımlarına göz atıyorsanız, şu anda doğru zamanda doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Evinizin neşe kaynağı olan çocuklarınız için hem kullanışlı, hem pratik, hem de odaya çocuğunuzun enerjisini ve ruhunu yansıtacak olan çocuk odalarını görmek için sizleri Çilek Mobilya davet ediyoruz.

Bir taraftan çocukların düşlerini gerçeğe çevirecek, bir taraftan bir çocuk odası için ihtiyacınız olan çocuk odası mobilyalarını burada bulabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmandan Çilek Mobilya çocuk odası modelleri arasında yer alan bir kaç modeli hemen sizler ile paylaşalım.

Pirate Serisi

çilek çocuk odasi modelleri pirate serisi

Macerası ruhlu çocuklar için oldukça ideal bir çocuk odası. Bir taraftan çocuğunuzun macerası ruhunu yaşadığı alana yansıtmak için, bir taraftan odayı daha eğlenceli hale getirmek adına bizce Pirate Serisi oldukça iyi. Farkınızla tarz yaratmayı seviyorsanız, bunu bir inceleyin, deriz.

Champion Racer Serisi

çilek mobilya çocuk odasi champion racer serisi

Bazen biz büyükler, çocukların gözdesi olan bazı çocuk odası mobilyalarına bayılırız. Tıpkı arabalı yataklar gibi. Sevgili çocukların gözdesi olan arabalı yatak modellerine gün geçtikçe yenisini ekleyen Çilek Mobilya’nın arabalı yatak modellerine bakmadan, son kararınızı vermeyin, deriz.

Montes Serisi

çilek çocuk odasi montes serisi

Malumunuz bazı evlerin çocuk odaları küçük olabiliyor. Böyle durumlarda odayı istediğimi gibi düzene bırakmak zor olabiliyor. Eğer sizin odanız da küçük ve istediğiniz gibi yerleştiremediğinizi düşünüyorsanız, bizim size tavsiyemiz ebat olarak fazla yer kaplamayan ama işlevsel özelliğe sahip mobilyaları tercih edebilirsiniz. Bu konuda Montes Serisi sizlere yardımcı olacaktır.

Princess Serisi

çilek kiz çocuk odasi modelleri

Söz konusu kız çocukların odası oldu mu, pembeler, sarılar ve lilalar odaya hakim olur ve birden odanın enerjisi yükselir. Tıpkı Princess Serisinde görüldüğü gibi. Prenseslere layık bu kız odasını siz nasıl buldunuz ?

Flora Serisi

2019 çilek çocuk odasi modelleri

Son ürünler olarak çocuklardan yavaş yavaş gençliğe adım atan kız ve erkek çocukları için seçtik. Bir taraftan sade ve yalın bir taraftan da odanın enerjisini yükseltmek adına sade renkler ve desenli kumaşlar tercih edebilirsiniz.

Yeni Sezon Çilek Çocuk Odaları

 

Çilek Genç Odası Teşhir Ürünleri

Son zamanların gözde trenleri arasında yer alan Çilek Genç Odası takımları tasarım noktasında üst düzeyde bir etkiye sahiptir. Son zamanlarda bu tür ürünlere ilgilinin artış göstermesi Çilek Genç Odası modellerinin fiyatlarının artış göstermesini de mümkün kılmaktadır. Çilek Genç Odası teşhir ürünleri de çok daha makul fiyatla satın alınabilen ürünler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Burada hangi ürünün alınacağına karar vermeden önce teşhir ürününün kullanım özelliklerine dikkat etmek şarttır. Bu sayede uygun fiyatlı bir şekilde Çilek Genç Odası takımlarından almanız da mümkün olacaktır.

2 Yorum

Bir yanıt yazın