in , ,

Çilek Mobilya Ranza Modellerini Görmelisiniz

genç odası için ranza modelleri

Sevgili çocukların hayallerinden ilam alarak onların istediği bebek, çocuk ve genç odalarını tasarlayan Çilek Mobilya, yoluna ailelerinde ihtiyaçları doğrultusunda yola emin adımlarla devam etmekte.

Malumunuz evde tek çocuk ve tek bir çocuk odası mevcut ise, odayı istediğimiz gibi dizayn etmek mümkün. Ya evde 1’den fazla çocuk var ve çocuklara ayıracağımız oda sayısı sınırlıysa ? Bir de şimdiki evlerin küçük alanlara sahip olduğunu düşünce, bir odayı bazen iki kişinin dilediği gibi paylaşması zor oluyor, öyle değil mi ?

Bu durumlar göz önüne alındığında farklı formlara sahip genç odaları gündeme gelmekte. İşte tam da bu noktada bir odayı 2 kardeşin gönül rahatlığıyla paylaşabileceği ranza tasarımları devreye girmekte. Bu durum göz önünde bulundurarak bizde gözlerimiz yeni sezon Çilek Mobilya ranza modellerine çevirdik.

Geniş Ranza Meşe

farklı ranza tasarımları çilek mobilya

Alışılmışın dışında bir tasarım arıyorsanız öncelikle gözlerinizi farklı tasarımı ile ilgi üzerinde toplamayı başaran Geniş Ranza Meşe Modeline çevirmenizi istiyoruz. Ürünü göz alıcı bir göz ile incelediğimiz zaman geniş bir alt yatak alanı sahip olduğunu görmekteyiz. Sahip olduğu bu geniş alan sayesinde gençleri ferah bir uyku ortamına davet ediyor. Ürünün genel özelliğine baktığımız zaman ranza merdiveni isteğe göre sağ ya da sol tarafa monte edilme şansı var.

Flora Ranza

çilek mobilya ranza modelleri 2020

Her odaya rahatlıkla ahenk sağlayabilecek Flora Ranza Modelinin bazı özelliklerini hemen sizler ile paylaşalım. Odanın fiziksel özelliğine göre dilerseniz yukarıdaki görselde görüldüğü üzere üst üste konumlayabilir, dilerseniz ikiye ayırıp odanın şeklinde göre konumlayabilirsiniz. Yine odanın şeklini göz önünde bulundurarak ranza merdiveni istediğiniz yönde kullanabilirsiniz.

Sl Princess Ranza 

yeni sezon çilek ranza modelleri

Kız çocukların hayalindeki odada genelde pembe renk hakimdir. Çilek’te kız çocukların en sevdiği renkten ilham alarak onların odasına şıklık katacak olan pembe rengin ağırlıkta olduğu Sl Princess Ranza  Modelini tasarlamış. Bizce oldukça şık görünüyor, siz ne dersiniz ?

Royal Ranza

çilek mobilya ranza tasarımları

Ya erkek çocukları için, dediğinizi duyar gibiyiz. Evin genç delikanlıları içinde ürünler mevcut. Royal Ranza Serisinin içerisinde erkek çocuklarında hoşuna gidecek ürünler mevcut.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

teras için yaz dekorasyon önerileri

Yazlık Ev Dekorasyon Fikirleri 2021

enza home ottavia yatak odası

Yeni Enza Home Yatak Odalarını Gördünüz mü ?