Yeni Nesil Köşe Takımları Ergül Mobilya

Eski moda köşe takımlarından sıkılanlar , oturma odasına veya salonu için modern çizgilerin hakim olduğu göz estetiğine hitap eden köşe takımları arayanlar, bugünlerde gözlerini Ergül Mobilya köşe takımlarına çevirmiş durumdalar.

Yeni arayışlar içinde olanlar için bizde gözlerimizi bugünün çizgisini geleceğin çizgisi ile birleştiren yeni nesil göz bebeği haline gelmeye başlayan Ergül Mobilya’nın ürün koleksiyonu içerisinde yer alan yeni sezon köşe takımı modellerine çevirdik. Bakalım, hangi köşe takımı veya köşe takımları sizin çizginize daha çok hitap ediyor.

Ergül Mobilya 2019 Köşe Takımı Modelleri

Vetrina

ergül mobilya köşe takımı vetrina

Özgür ve kusursuzluğun modern hali Vetrina köşe takımı. Oturma odanızda veya salonunuzda aradığınız konforu ve rahatlığı maksimum seviyede yaşamanız için dizayn edilmiş olan bu köşe takımı ile yaşam alanlarınıza yeni bir konfor deneyimi yaşayabilirsiniz. Geniş oturma alanının yanı sıra ayarlanabilir kademeli boyun mekanizması sayesinde hem konfor ve rahatlığın keyfine varacaksınız, hem de evinize yeni bir görsellik katacaksınız.

Rionel

ergül mobilya rionel köşe takımı

Üst derecede konfor arayanlar için. Alacağım oturma grubu bir taraftan duruşu ile göz estetiğine hitap ederken, bir taraftan da yaşam alanıma konforu ve rahatlığı sunmalı, diyenlerdenseniz Rionel köşe takımını düşünebilirsiniz. Kumaşta tercih ettiği chester kumaşı ile yaşam alanınıza şık bir estetik katarken rahat oturma alanıyla da konforu odanıza taşıyor.

Orlando

ergül mobilya orlando köşe takımı

Lüks sevenler için. Monotonluktan biraz sıyrılıp, hem evimin hem de odamın ambiyansını biran da değiştirecek kalitenin ve konforun bir arada olduğu bir takım arayışı içindeyim, diyenler için Orlando köşe takım. Capcanlı renkleri ile incelikli detaylar ile ve lüks duruşu ile evinizin ambiyansını değiştirmeye aday.

Nora

ergül mobilya nora köşe takımı

Mavi ile bir taraftan ruhunuzu dinlendirip, bir taraftan mekanınızda huzur verici bir atmosfer oluşturmaya ne dersiniz ? Yukarıdaki görselde olduğu gibi mavi renkli köşe takımı bir taraftan size, bir taraftan da mekanınıza hitap etmekte. Yerden yüksek ayaları takıma ayrı bir hava katarken, aynı zamanda temizlik yapmanızı da kolaylaştırıyor.

Tesla

ergül mobilya tesla köşe takımı

Modern ve sıcak bir dokunuş için Tesla köşe takımı. Farklı renk alternatifi ile yatay çizgisel detaylar ile doğanın sıcaklığını ahşap dokusu ile evinize modern bir dokunuş sunuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ergül mobilya nora köşe takımı Yeni Nesil Köşe Takımları Ergül Mobilya için yorumda bulun

    Yeni Nesil Köşe Takımları Ergül Mobilya için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Nesil Köşe Takımları Ergül Mobilya için ilk yorumu yapabilirsin.