Ergül Mobilya Koltuk Takımları

Yeni neslin tercih yeni sezon Ergül Mobilya koltuk modellerini sizler için mercek altına aldık. Rahat oturma alanlarıyla konforun, birbirinden farklı sıcak ve canlı renkleri ile salonunuzun enerjisini artıracak olan koltuk takımlarını görmeye hazır mısınız ?

Bizleri yakından takip eden sevgili takipçilerimiz hatırlayacaklardır, kısa bir süre önce evlilik hazırlığı içerisinde olan sevgili çiftler için Ergül Mobilya farklı bütçelere hitap eden düğün paketlerini sunmuştuk. Bugünde sadece evinin salonunda yenilik yapmayı düşünenler için Ergül Mobilya koltuk tasarımlarını inceleyelim, istiyoruz.

İşte salonlarınıza farklılık katacak yeni nesil koltuk takımları.

Evinize Şıklık Katacak Koltuk Takımı – Minotti

egül mobilya koltuk takımı minotti

Evinizde misafirlerinizi ağırlamak için dekore ettiğiniz salonlarınızı elegan bir görünüme kavuşturmak isterseniz salonunuzun dizaynına Minotti koltuk takımı eşlik edebilir. Ezber bozan dizaynı ile lüks kumaş ve kıvrımlı hatlara sahip olan bu koltuk takımı salonlarınıza vazgeçilmez bir çizgi katacak.

Salonunuzun Ambiyansını Değiştirecek Orlando Koltuk Takımları

ergül mobilya orlando koltuk takımı

Oturma alanınızı monotonluktan çıkartacak ince ve zarif detaylar ile mekanınızın ambiyansını değiştirecek Orlando koltuk takımı ile çağdaş, şık ve zarif bir ortam oluşturabilirsiniz. Yumuşak geçişli estetik formu ile asil antrasit ve pudra pembesi rengiyle salonunuzun ambiyansını değiştirmeye hazır.

Fonksiyonel Yapı ve Benzersiz Bir Ambiyans İçin Aston

ergül mobilya aston koltuk takımı

Sıcacık renkleri ile odanın enerjisini yükseltecek, çizgisel detayları ile yaşadığınız odaya farklı bir dokunuş yapacak olan Aston koltuk takımından gözlerinizi alamayacaksınız. Dilediğiniz zaman konforlu bir oturma alanından rahat bir yatağa çevirebileceğiniz bu koltuklarla konforu ve rahatlığı tekrar keşfedeceksiniz.

Estetiğe Farklı Bir Yorum Katan Pralin

ergül mobilya pralin koltuk takımı

İlk bakışta farklı tasarımı ile ilgili bakışları üzerine çekmeyi başaran Pralin koltuk takımı yaşadığınız alana farklı bir estetik sunmaya aday. Çağdaş çizginin yeni versiyonu olan kapitone işlemeler , kol kenarındaki özel tasarımlar ve koltuklara eşlik eden dekoratif kırlentler yaşam alanlarınıza göz alıcı bir güzelliğe kavuşturuyor.

Rüya Gibi Bir Tasarım

ergül mobilya rüya koltuk takımı

Naturellikten hoşlananlar için pastel renkler ile sesleniyoruz. Pastel renklerin hakim olduğu işlevsel özelliği ile hayatınıza kolaylık sağlayacak Rüya koltuk takımı ile çağdaş çizginize estetik katmaya ne dersiniz ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ergül mobilya pralin koltuk takımı Ergül Mobilya Koltuk Takımları için yorumda bulun

    Ergül Mobilya Koltuk Takımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ergül Mobilya Koltuk Takımları için ilk yorumu yapabilirsin.