Ergül Mobilya Yeni Sezon Düğün Paketi

Ergül mobilya yeni sezon düğün paketi konusunda detaylı bir araştırma yaptığımız zaman karşımıza farklı seçenekler çıkar. Yeni nesil tercihini Ergül Mobilyadan yana kullanıyor. Ürün kapasitesine her geçen gün işlevsel, çağdaş, şık ve zarif tasarımlara yer vererek, başta düğün hazırlığı içerisinde olan sevgili çiftler olmak üzere, evinin mobilyasında yeniliğe gitmek isteyenlerde tercihini Ergül Mobilyadan yana yapıyorlar.

Hazır düğün sezonu açılmışken yeni yuvalarını kurmanın tatlı telaşı içerisinde olan çiftlere yardımcı olmak adına yeni sezon düğün paketlerini sunmak istiyoruz.

Melis 3’lü Set Kampanyası

ergül mobilya 2020 düğün paketleri

Stil sahibi mekanlar çizgilerini Melis konsept ile tamamlıyor. Melis koltuk takımı – yemek odası ve yatak odası takımından oluşan bu konsept her detayında farklı mekanlarda farklı konforlar sunmakta. Klasik tarza çağdaş bir yorum ekleyerek stil ruhunu yaşam alanlarına yansıtıyor.

Elsa 3’lü Set

ergül mobilya kampanyalar

Detaylardaki mükemmeliyetçilik . Geleneksel formları ile yeni yaşam alanlarında hayat bulan Elsa serisi her detayında sadeliğin altını çizmekte. Ürünü oluşturan parçaların keskin hatları, soft renkler ile yumuşatılırken simetri detaylar ile mükemmeliyetçilik vurgulanmakta.

Konfor ve Lüksün Buluştuğu Nokta Demo

ergül mobilya demo 3'lü set kampanyası

Yeni kuracağım yuvada lüks detaylar ve konfor olmalı diyenler için yüksek konfor anlayışın ve lüks kavramın ince ve zarif bir şekilde buluştuğu Demo konseptine bakmalarını öneririz. Bu konsepte geometrik formlar ön plana çıkartılıp, minimal çizgiler ile birleştirilerek çağdaş tasarım çizgisine yepyeni bir yorum katıyor.

Mabolla Konsepti

ergül mobilya mabolla

Retro tarzı minimal çizgiye yansıtılarak ortaya yüksek bir cazibe çıkıyor. Geometrik desenler, doğal ahşap can bularak modern ve minimal çizgiyi yaşadığınız her mekana ince ve zarif bir şekilde yansıtıyor. Yaşadığınız alanlara mistik bir derinlik kazandıracak olan parlement mavisi de bu seride göze çarpan diğer bir ayrıntı.

Duru Bir Çizgi İçin Rado

en uygun mobilya kampanyaları ergül mobilya

İşlevsel ve kullanışlı mekanlar oluşturmak isteyenler gözlerini Rado konseptinden alamıyor. El işçiliğin ön planda olduğu bu seride modern ayrıntılar göz estetiğine hitap ediyor.

Aston

2019 ergül mobilya koleksiyonu

Rahatlığın ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu , sıcacık renk tonları ve kendine özgü çizgileri ile yeni kuracağınız yaşam alanına farkınızı yansıtabilirsiniz. Seri şöyle göz alıcı bir göz ile incelediğinizde incelikle düşünülmüş detaylar modern çizgi ile ahşaba yansıtılarak, görsel bir estetiği gözler önüne sürmekte.

Yeni Sezon Düğün Paketlerinde Neler Var?

Yeni Sezon Düğün Paketlerinde Neler Var?

Göz alıcı konseptlerle desteklenen yeni sezon düğün paketlerinde neler var? Düğün paketleri gündeme geldiği zaman karşımıza geniş kapsamlı ürün yelpazesi çıkar. Düğün paketlerinde küçük ev aletlerinden tutun da buzdolabı ve çamaşır makinesine kadar farklı beyaz eşya ürünleri yer almaktadır. Yine bulaşık makinesi, set üstü ocaklarla kurutma makineleri de düğün paketlerinin içeriğinde yer almaktadır. Ayrıca halı ve perdelerle birlikte koltuk takımları, yatak odası takımı gibi mobilyalar da yeni sezon düğün paketlerinin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Bir yanıt yazın