Ergül Mobilyadan Yılın Son Kampanyası

Ergün Mobilya çizgisi ile yaşam alanlarınızın çizgisine yeni bir yorum katmanın tam zamanı. İster tek bir odanızı, ister bir kaç odanızı, isterseniz de evinizin her odasını duruşu ile, çizgisi ile zevkinize hitap edecek, fiyatı ile de cüzdanınıza hitap edecek mobilya arayışı içerisindeyseniz, sizleri Ergül Mobilya ya davet ediyoruz.

Yeni neslin ve yeni nesil hissettirenlerin tercihi, Ergül Mobilya da her bütçeye ve zevke hitap eden mobilyaları bulmak mümkün. Dünya evine girme hazırlığı içerisinde olanlar, evini yenilemeyi düşünler , bu kampanyalar göz atmadan kararınızı vermeyin deriz.

Ergül Mobilya – Kampanyalar

Elsa 3’lü Set Kampanyası

ergül mobilya kampanyaları elsa 3'lü set

Her detayında sadeliğin altını çizdiği Elsa serisi. Sizde tercihinizi sadelikten yana kullanmayı sevenlerdenseniz , bu üçlü seriyi düşünebilirsiniz. Elsa 3’lü serinin içerisinde ; 2 tane üçlü , 2 tane berjerden oluşan Neva koltuk takımı , 6 adet sandalye , konsol ve bir yemek masasından oluşan Elsa yemek odası takımı ve karyola başlığı , şifonyer ve 2 tane komodin oluşan Elsa yatak odası takımı mevcuttur. Bu üçlü setin fiyatı kısa bir süreliğine 18.020 TL yerine 15.690 TL

Melis 3’lü Set Kampanyası

melis 3'lü set kampanyası ergül mobilya

Stil sahibi mekanların tercihi Melis konsepti . Melis 3’lü setin içerisinde ; Melis koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı bulunmakta. 3 parçadan oluşan bu setin fiyatı şu an için 21.082 TL yerine kısa bir süreliğine 16.390 TL

Gazel 3’lü Set Kampanyası

gazel üçlü set kampanyası ergül mobilya

Naturel tonlar ile huzur verici mekanlar. Geçmişin bir dönemine dekorasyona yön veren trende atıfta bulunan bu Gazel konsepti, şimdiki zaman diliminde daralan yaşam alanları ile ahenk olacak biçimde minimal ve fonksiyonel özelliğe sahip formatıyla huzur verici ortamlar dizayn ediyor. Gazel konsepti içerisinde yer alan koltuk takımı, yemek odası ve yatak odasından oluşan bu setin fiyatı ; 24.503 TL yerine 20.870 TL ‘den kısa bir süreliğine satışa sunulmakta.

Mabolla 3’lü Set Kampanyası

ergül mobilya kampanyaları mabolla 3'lü set

Minimal zarafet için Mabolla seti. Biliyorsunuz 2020 yılının rengi Classic Blue yani klasik mavi seçildi. Sizde yeni yıla, yeni renk trendi ile merhaba demeyi isterseniz, mavinin huzur verici tonlarının zarif bir şekilde yansıtıldığı bu seti düşünebilirsiniz. Bu üçlü setin fiyatı, kampanya dahilde , 32.626 TL yerine , 26.870 TL.

Bir yanıt yazın