Ergül Mobilya Kampanyaları 2022

Ergül Mobilya kampanyaları 2022 yılında da ayrıcalıklı fırsatları sunuyor! Mobilya alanındaki kampanyaları sıcağı sıcağına sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün kampanya haberimiz son dönemlerde yıldızı epeyce bir parlayan Ergül Mobilya‘dan.

Ergül Mobilya 2022 koleksiyonu 2023 fiyatları ile müşterileri ile buluşturuyor. Bugünlerde evinizin mobilyalarını baştan aşağı yenilemeyi düşünüyorsanız, yada yeni bir ev kurma hazırlığı içerisindeyseniz bu kampanyaları da bir değerlendirmeye alın, deriz. Yeni nesil, yeni tercihi olan evinize yeni bir soluk getirecek olan bazı ürünleri hemen sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Fark Yaratmayı Sevenler İçin Çizgisel Bir Tarz

ergül mobilya aston 3'lü set kampanyası

Rahatlığa aynı zamanda fonksiyonelliğe önem verenlerdenseniz Aston konseptini incelemenizi tavsiye ederiz. Bu konspet yaşam alanınıza kendine özgü sıcak renk tonlarını ve çizgisel zarifliğini yansıtıyor. İncelikle tasarlanmış çağdaş ahşap kullanımıyla yaşam alanlarınızı yepyeni bir görünüme ve tarza kavuşturuyor. Aston 3’lü setin içerisinde ;

📌 2 tane 3’lü , 2 tane tekli olmak üzere Aston koltuk takımı

📌 Gardırop, 2 komodin , şifonyer ve karyola başlığından oluşan Aston yatak odası

📌 6 tane sandalye, yemek masası ve konsoldan oluşan Aston yemek masası takımı bulunmaktadır.

Şuan için Aston 3’lü set kampanyası fiyatı ; 20.502 TL yerine 18.470 TL.

Özenle İşlenmiş Dokular, Sadelik Katan Dokunuşlar

ergül mobilya monaco 3'lü set kampanyası

Yaşam alanınızın her köşesine kendine has şıklığını zarif bir şekilde yansıtacak Monaco konseptini görmelisiniz. Konsepti şöyle göz alıcı bir göz ile incelediğiniz zaman gerek kendine özgü işlemeleri ile gerek sadelik katan dokusu ile kendisine hayran bırakıyor. Mobilya da aradığınız farklı bir tarz ise bu konspet tam sizlik diyebiliriz. Monaco 3’lü set kampanyasın içerisinde neler mi var ? Hemen yazalım. Monaco serisinden oluşan bu setin içerisinde ;

📌 2 tane 3’lü koltuk, 2 tane berjer

📌 Gardırop

📌 2 komodin

📌 Şifonyer

📌 Karyola başlığı

📌 Konsol

📌 Yemek masası

📌 6 tane sandalye

Fiyatı mı ? Şuan için Monaco 3’lü Set Kampanyası fiyatı ; 23.576 TL’den , 19.980 TL ‘ye indirilmiş durumda.

Duru ve Cazibe Bir Şıklık Arayanlar İçin

ergül mobilya rado 3'lü set kampanyası

Yaşam alanlarınıza farklı bir yorum katmak isterseniz, stil sahibi tasarımı ile göz dolduran, el işçiliği ile görsel estetiği buluşturan ve modern detayları ile çizginize farklı bir yorum katacak olan Rado konseptine bayılacaksınız. Rado koltuk takımı, yemek odası ve yatak odasından oluşan bu üçlü setin fiyatı şuan için 31.589 TL yerine sadece 26.770 TL. Önemli bir hatırlatma, fiyatlarda her an değişiklik yapma hakkının Ergül Mobilyaya ait olduğunu unutmayın.

Mobilya Kampanyalarında Neler Var?

Mobilya Kampanyalarında Neler Var?

Mobilya alacağınız zaman mutlaka firmaların düzenledikleri kampanyaları takip etmelisiniz. Bu sayede uygun fiyatlı bir şekilde tam da istediğiniz mobilyaları satın alabilirsiniz. Burada eskiyi getir yeniyi götür tarzındaki kampanyaların oldukça cazip olduğunu söyleyebiliriz. Böylece hem eski mobilyalarınızda kurtulursunuz hem de yeni mobilyaları çok daha uygun fiyat aralığında alabilirsiniz.

Mobilya kampanyaları gündeme geldiği zaman peşin fiyatına taksitli kampanyalar da karşımıza çıkmaktadır. Burada kapsamlı bir fiyat araştırması yapmanız her zaman önerilmektedir. Bununla birlikte kimi zaman ön ödemeli kampanyalara dahil olarak paket halinde tüm ev mobilyalarınızı daha avantajlı bir şekilde alabilirsiniz! Küçük Salon Dekorasyonları yazımızda salon dekorasyonu konusunda etkili fikirler öğrenebilirsiniz!

Bir yanıt yazın