Yazlık Halı Tasarımları

Tıpkı kış dekorasyonda olduğu gibi yaz dekorasyonunda da artık halılar büyük bir rol oynamakta. Özellikle küçük çocukları olan aileler mevsime uygun halı kullanmayı tercih ediyorlar.

Eğer sizlerde evinizde yazlık halı kullanmayı tercih edenlerdenseniz evinizin ambiyansını değiştirecek yeni sezon yazlık halı modellerini inceleyerek, yazlık evinize veya mevcut evinizin atmosferini değiştirecek olan halılar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yazlık Halıları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yazlık halı seçerken renk ve desenlerin bulunduğu mekan ile ahenk içinde olmasına özen göstermeliyiz.

Mümkün oldukça ince , kaymaz tabana sahip olan halılar arasından seçim yapılmalıdır.

Mümkünse gerektiğinde rahatlıkla çamaşır makinesine atıp yıkanabilir cinsten halıları seçmekte de fayda var.

Yazlık Halı Modelleri ve Fiyatları

Yukarıdaki kriterleri göz önüne alarak şimdi farklı markaların bu sezon için tasarlanmış olan halı modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinelim.

Vivense

vivense yazlık halı modelleri ve fiyatları

Birçok mobilya ve ev tekstil ürünleri alanında hizmet sunan markalar ürün gamında ince yazlık halılara yer vermekte. Bunlardan bir tanesi de Vivense. Vivense 2019 yazlık halı modelleri arasında farklı renk ve desenlerden oluşan halılara yer vermiş. Vivense ‘nin yazlık halıların ortak özelliklerine baktığımızda genelde pamuk ve polyester iplikten üretildiğini söyleyebiliriz. Hav yüksekliği 5 mm olan bu halıların arka kaplamasında pamuk atkı taban tercih edilmiş. Dilerseniz hafta 1 kere elektrikli süpürge ile dilerseniz duruma göre çamaşır makinesine atıp, temizliği sağlayabilirsiniz. Fiyat konusuna değinecek olursak ; Vivense yazlık halıların fiyatı ; 119 TL başlamakta.

English Home

english home 2019 yazlık halı modelleri

Ev tekstil ürünlerine bakmak için English Home standlarının arasında dolaşırken evlerimize yaz sıcaklığını ve esintileri yansıtacak olan yumuşak dokuya sahip çiçek desenlere sahip incecik halılar gözümüze çarpıyor. Bu renk ve desen bizim mekana yeni bir hareketlik katar diye düşünerek hiç vakit kaybetmeden fiyatına bakıyoruz. English Home yazlık halı fiyatları ;  ₺ 199,99

Madame Coco

madame coco 2019 kilim modelleri

Yazlık halılara farklı bir yorum katan, Madame Coco dokuma kilim modelleri ile yazlık evlerin zeminlerinde kendini gösteriyor. Sadece evlerin iç mekanlarının zeminlerinde değil, bahçe, balkon ve teras gibi yaşam alanlarının dış mekanlarının zeminlerinde bu dokuma kilimleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu arada yukarıdaki görselde yer alan dokuma kilimin fiyatı 49,99 TL.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. madame coco 2019 kilim modelleri Yazlık Halı Tasarımları için yorumda bulun

    Yazlık Halı Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yazlık Halı Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.