Vivense Halı Fiyatları 2021

Kış aylarının yaklaştığı bugünlerde ev dekorasyonumuzda iyiden iyiye kış atmosferine girmişken bu atmosfere yakışır, halı ve kilim modelleri ön plana daha çok çıkmaya başladı. Bu kışın evinizin odalarında farklı halılar kullanmayı düşünüyorsanız , yeni sezon Vivense Home halı modelleri ve fiyatlarına bakabilirsiniz.

Şimdi görseller eşliğinde halı ve kilimleri yaşam alanlarımıza nasıl kurgulayabiliriz, onlara bir göz atalım. Kış dekorasyonunun ev tekstil ürünleri arasında en önemli ögelerinden biri olan halılar , boyut ve renk seçimi önemli olduğu kadar işlevsel yapısı kadarda önem taşımaktadır.

Bir taraftan odanın stili ile ahenk içinde olacak , bir taraftan da odaya sıcaklık katacak halılar arasında bazen seçim yapmakta zorlanabiliyoruz. Bu konuda küçük bir ip ucu vermek gerekirse ; sıcak yüzeylere sahip ev tekstil ürünleri mekan yaratma konusunda oldukça iddialılardır.

vivense halı çeşitleri

Hangi odaya nasıl bir halı kullanmalıyım, diye soracak olursanız, bu konuda şöyle bir tavsiyede bulunabiliriz. Eğer büyük ve geniş bir alana sahipseniz, bu alanda birden fazla halı ve kilim kullanarak alanı bölerek kullanabilirsiniz.

vivense home astro halı

Oturma odanızda hem doğal, hem sıcak , hem de hareketli bir çizgi oluşturmak isterseniz, tercihinizi geometrik desenlere sahip halılardan yana yapabilirsiniz. Mesela yukarıdaki görselde ahşap parkenin üzerinde Vivense halı koleksiyonu içerisinde yer alan Astro halıyı görmekteyiz. Bu halının fiyatını soracak olursanız , 120 x 170 ebatı 219 TL.

vivense lucy halı

Mutlu evinizin bir parçası olmaya aday Lucy halı. Grinin en güzel tonunu bünyesinde barındıran yumuşacık dokusu ile serildiği her yere sıcacık bir ambiyans yaratıyor. Sizde bu kışın gri tonun sıcaklığı ile yaşam alanlarınıza farklı bir sıcaklık katmak isterseniz, bu modeli düşünebilirsiniz. Bu halının 120 x 170 ebatı , 219 TL . 160 x 230 ebatı ise 389 TL.

vivense deri halı modelleri 2020

Yaşam alanlarında farklı bir konfor yaşamak isteyenler için deri halı modellerine bakmalarını öneririz. Vivense Home , evlerinde farklı bir konfor yaşamak ve elegan bir çizgi oluşturmak isteyen sevgili müşterilerinin beğenisine patchwork tekniği kullanılarak dizayn edilmiş deri halı tasarımlarını sunuyor.

Tabi ürünler sadece bunlarla sınırlı değil. Geniş ürün gamında modern tarzdan hoşlananlar için makine halıları , daha elit bir çizgi oluşturmak isteyenler için el dokuması halıları , antrelerin dekoruna eşlik edecek yolluklarda bulunmakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?