in

Yazlık Bahçe Dekorasyon Fikirleri

yeni bahçe masa sandalye takımı siesta

Uzun bir pandemi sürecinden sonra hem Kurban Bayramının gelmesi hem de yaz sıcaklığında bastırması sonucunda yazlık evlere geçiş sürecinde hızlanmalar meydana geldi.

Bir taraftan dört duvar arasından sıyrılıp güzel bir nefes almak, bir taraftan da sosyalleşmek adına bugünlerde yaşam alanlarımızda en çok yazlık bahçelerini, balkonlarını kullanır hale geldik. Bizde bahçelerini ve balkonlarını daha konforlu hale getirmek isteyenler için birkaç dekorasyon önerisinde bulunalım, istedik.

Hem sevdiklerinizle birlikte sosyalleşmek, hem de açık havanın tadını doyasıya çıkarmak için açık mekanlarınızı daha kullanışlı, daha fonksiyonel hale getirmek için bahçe dekorasyon ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

İster yazlık evinizin bahçesinde, ister evinizin terasında , isterseniz de havuz kenarında kullanabileceğiniz özel file kumaştan üretilmiş şezlonglar, gizli tekerleklere sahip kolaylıkla istediğiniz noktaya götürebileceğiniz bahçe mobilyaları sayesinde yaşam alanlarınızın dış mekanlarına yeni bir konfor ve yeni bir işlevsellik kazandırabilirsiniz.

Bahçe mobilyası alanında hizmet veren son zamanlarda adını sık sık duymaya başladığımız Siesta Mobilyanın , bu sezon için tasarlamış olduğu bahçe mobilya ürünlerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz, hazır bu satırları okumaya devam ediyorken hemen Siesta Mobilyanın birkaç ürünü birlikte inceleyelim.

bahçe köşe takımı siesta mobilya

Bahçenizde yada terasınız da rahat ve konforlu bir oturma alanı oluşturmayı düşünüyorsanız, Siesta Mobilyanın şezlong & lounge ürün kategorisinde yer alan Mykonos Uzatma Parçası ürünü inceleyebilirsiniz. Bu ürün uzatma parçası sayesinde, Mykonos köşe koltuğuna istediğiniz kadar ek oturma alanı ekleyebilirsiniz.

siesta salıncak modelleri

Yazlıkların ve bahçelerin vazgeçilmez keyfi salıncaklar. Hemen bahçenizin yeni keyfi olacak olan bu ürün hakkında kısaca bir bilgi verelim. 12 cm minder seti, suya karşı dayanıklı polyester kumaştan üretilmiştir.

yeni bahçe masa sandalye takımı siesta

Yazın açık mekanda kahvaltı yapmanın, dostlarla birlikte yemek yemenin tadın bir başka oluyor. Sizde bahçenize şöyle güzel bir masa kurmak için yeni bir masa sandalye takımı arayışı içerisindeyseniz, yukarıdaki görselde yer alan Büyük Vegas Masasını düşünebilirsiniz. Ürün hakkında şu bilgileri sizler ile paylaşabiliriz. Cam elyaf ve polipropilen karışımından üretilmiş olan Vegas Masa, akıllı uzatma mekanizması sayesinde 260 ile 300 cm arasında uzanabilmektedir. İki farklı boyda kullanım imkanı sunmakta. Şıklık ve konfor arayanlar için oldukça ideal.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

evde enerji tasarrufu

Evde Enerji Tasarrufu Nasıl Sağlanır?

vitra banyo tasarımları

El Sürmeden Banyo Tuvalet Temizliği