Evinize Çok Yakışacak Dresuarlar

İçindekiler

Evinize çok yakışacak dresuarlar hangileridir? Evinizin çizgisine, estetiğine zarif bir ışıltı katacak olan Lazzoni mobilyanın dresuar modellerine bayılacaksınız !

Son dönemlerde ışıltısıyla evimizin farklı alanlarında kullanmaya başladığımız dresuarlar gün geçtikçe yaşam alanlarımızın vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaya başladı.

Sizlerinde bildiği gibi ilk etap da antre ya da hol dekorasyonunda kullanılmaya başlanan bu mobilya ürünü gün geçtikçe kendisini değiştirip yenileyerek evimizin her alanına yerleşmeye başladı. Evin her alanında kullanılmasında dresuara eşlik eden aynalarında büyük bir rolü var.

Şöyle yeni nesil evlerin dizaynlarına baktığımızda dresuarların farklı modellerin farklı alanlarda kullanıldığını görmekteyiz. Mesela yatak odalarında tuvalet aynaların yerine bu ürün tercih edilmeye başlanmış. Mutfağına farklı bir yorum katmak isteyenler tercihini bu üründen yana yapıyor. İşlevsellik ve kullanım açısından hala salon ve yemek odaların en gözde mobilya ürünleri arasında yer almakta.

Sizlerde yaşam alanınızın herhangi bir alanına farklı bir dokunuş farklı bir yorum katmak için yeni sezon dresuar modellerine bakıyorsanız, sizleri, bizimle birlikte Lazzoni mobilyaya davet ediyoruz.

Bade

lazzoni dresuar modelleri

Lazzoni mobilyanın ürün gamında yer alan yalın bir duruşa sahip olan bu ürün, sadelikten hoşlananlar için oldukça iyi bir seçim. Minimalist konut mimarisinden esinlenmiş yalın ve dikdörtgen tasarıma sahip bu üründe ahşabın sıcak dokusundan yararlanılmış. Görselliği ile bulunduğu mekana şıklık ve estetik katıyor.

Amber

lazzoni dresuar tasarımları

Geometrik görünümü ile hayran dolu bakışları üzerinde toplamayı başaran Amber. Birbirini tamamlayan metal çubuklar geometrik ve açık tasarımı ile bu üründe can buluyor. Bulunduğu ortama şimdiden benzersiz tasarımı ile şimdiden havasını yansıtmaya başlıyor.

Obez

lazzoni dresuar örnekleri

Retro dokunuşlardan hoşlananlar için Obez . Şahane retro dokunuş ve yenilikçi ayrıntılar ile öne çıkan bu ürün, sofistike tarzı ve zarafeti ile ilgi kesin seçimlere yanıt veriyor. Daha klasik bir tarzı sahip olan bu özel tasarım, çağdaşlık ve gelenek arasında bir diyalog oluşturmakta.

Pietra

aynalı dresuar modelleri lazzoni mobilya

Ezber bozan estetiği ile Pietra. Minimalist çizgilerin hakim olduğu ezber bozan şıklığın ortak noktada buluştuğu bu ürünün üst tablası için mermer veya doğal kaplama seçenekler sunulmakta. Şık aksesuarları ile birlikte şahane bir kombinasyona imzasını atmakta.

Evinize Çok Yakışacak Dresuarlar

Evinize Çok Yakışacak Aynalı Dresuar Modelleri

Evlerin giriş kısmında bulunan ve çok amaçlı olarak kullanılan dresuarların farklı modelleri bulunmaktadır. Dresuarlar genellikle eve ilk girildiğinde elde bulunan küçük eşyaların konulduğu kısımdır. Ayrıca dışarı çıkarken unutulmamsı gereken eşyalarda buraya konulur. Evinize çok yakışacak aynalı dresuar modelleri arasında çok şık ve kaliteli modeller bulunmaktadır. Aynalı dresuarlar en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Dresuar seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta işlevsel bir dresuar seçimi yapılmasıdır. Aynalı ve çekmeceli dresuarlar bu sebeple çok fazla tercih edilmektedir. Dresuar seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da dresuarın girişteki alana uygun büyüklükte bir mobilya olmasıdır. Bütün bunlara dikkat ederek şık bir eve sahip olabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın