Yeni Sezon Gümüşsuyu Halı Koleksiyonu

Yaşam alanlarımız yazlık konseptten kışlık konseptte doğru yavaş yavaş geçmeye başlıyor. Kış konseptini oluşturmaya başladığımız bu günlerde ise akıllarda şu soru var ; acaba, yeni sezon halı modelleri arasında neler var .

Bu sorudan yola çıkarak halı koleksiyonları incelemeye başlarken, karşımıza ” Kadınlar Ne İster ” sloganı ile Gümüşsuyu halı 2020 koleksiyonu çıktı. Bu koleksiyonun içerisinde öyle bir seri var ki, bir taraftan sevgi dolu yuvanıza sıcaklık katıyor, bir taraftan da terapi özelliği taşıyor. Nasıl mı ? Ayrıntılar için konumuza göz atmanızı öneririz.

Therapist Serisi

gümüşsuyu halı therapist serisi

Gümüşsuyu halı koleksiyonu içerisinde yer alan Therapist serisini diğer serilerden ayıran özellikler arasında şunları sıralayabiliriz.

Halının tasarımında kullanılan mineral yapısı sayesinde ayak tabanlarınızı uyarılmasını sağlıyor.

Bu özelliği sayesinde vücudunuzun iletişimin düzenlemesine yardımcı oluyor.

Ayak ve vücudunuzun iletişimin düzenlenmesine yardımcı olurken bir taraftan da terapi etkisi oluşturuyor.

Günün yorgunluğunu üzerinizden alıp, vücudunuzun rahatlamasına yardımcı oluyor.

Bir taraftan yorgunluğunuzu alıp, sizi bir güzel rahatlatırken, bir taraftan da sizde ferahlık ve zindelik hissi oluşturuyor.

Halının yapısındaki anti – statik etkisiyle vücudunuza olumlu katkı sağlıyor.

Unutmayın Gerçek Rahatlık Ayaklarda Başlıyor

Vücudumuzun en önemli bölgelerinden biri ayaklarıdır. Özellikle ayak tabanlarımız vücudumuzun tüm organları ile bağlantı içerisindedir . Aynı zamanda vücudumuzun rahatlama ve terapi noktalarından biri ayaklarımızdır. Bu noktadan yola çıkarak Therapist halı serisi, içerdiği özel formüllü mineral yapısı sayesinde ayak tabanlarınızı uyarılmaya geçirerek , vücudunuzun iletişimini düzenlemeye yardımcı olur.

Platinum Serisi

gümüşsuyu halı platinum serisi

Yeni koleksiyonun içerisinde yer alan diğer bir serisi ise asimetrik desenleri ile ahenk yakalayan Platinum Serisi. Odalarınızda çağdaş bir çizgi hakim ise, bu çizgi zarif bir şekilde tamamlamayı düşünürseniz bu seriyi incelemenizi öneririz.

Julia Serisi

gümüşsuyu halı julia serisi

Her odanın kendine özgü bir çizgisi ve estetiği vardır. Bu çizgi ve estetiği zarif bir şekilde tamamlamak için Julia Serisi, sizlere birbirinden farklı seçenekler sunmakta.

Ekinoks Serisi

gümüşsuyu halı ekinoks serisi

Yaşam alanlarınızda doğanın güzelliğini yaşatmak adına renklerini doğadan ilham alınarak tasarlanmış, mevsimleri evinize yansıtacak olan Ekinoks serisini keşfetmeye ne dersiniz ?

Armoni Serisi

gümüşsuyu halı armoni serisi

Güz mevsimin renklerini evinizin zemine taşıyıp, evinizin atmosferinde farklılık yaratmaya ne dersiniz ? Büyülü bir sonbahar atmosferi için Armoni Serisini seçin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. gümüşsuyu halı therapist serisi Yeni Sezon Gümüşsuyu Halı Koleksiyonu için yorumda bulun

    Yeni Sezon Gümüşsuyu Halı Koleksiyonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Sezon Gümüşsuyu Halı Koleksiyonu için ilk yorumu yapabilirsin.