Yeni Sezon Gümüşsuyu Halı Koleksiyonu

Yeni sezon Gümüşsuyu halı koleksiyonu hangisidir? Yaşam alanlarımız yazlık konseptten kışlık konseptte doğru yavaş yavaş geçmeye başlıyor. Kış konseptini oluşturmaya başladığımız bu günlerde ise akıllarda şu soru var ; acaba, yeni sezon halı modelleri arasında neler var .

Bu sorudan yola çıkarak halı koleksiyonları incelemeye başlarken, karşımıza ” Kadınlar Ne İster ” sloganı ile Gümüşsuyu halı 2020 koleksiyonu çıktı. Bu koleksiyonun içerisinde öyle bir seri var ki, bir taraftan sevgi dolu yuvanıza sıcaklık katıyor, bir taraftan da terapi özelliği taşıyor. Nasıl mı ? Ayrıntılar için konumuza göz atmanızı öneririz.

Therapist Serisi

gümüşsuyu halı therapist serisi

Gümüşsuyu halı koleksiyonu içerisinde yer alan Therapist serisini diğer serilerden ayıran özellikler arasında şunları sıralayabiliriz.

Halının tasarımında kullanılan mineral yapısı sayesinde ayak tabanlarınızı uyarılmasını sağlıyor.

Bu özelliği sayesinde vücudunuzun iletişimin düzenlemesine yardımcı oluyor.

Ayak ve vücudunuzun iletişimin düzenlenmesine yardımcı olurken bir taraftan da terapi etkisi oluşturuyor.

Günün yorgunluğunu üzerinizden alıp, vücudunuzun rahatlamasına yardımcı oluyor.

Bir taraftan yorgunluğunuzu alıp, sizi bir güzel rahatlatırken, bir taraftan da sizde ferahlık ve zindelik hissi oluşturuyor.

Halının yapısındaki anti – statik etkisiyle vücudunuza olumlu katkı sağlıyor.

Unutmayın Gerçek Rahatlık Ayaklarda Başlıyor

Vücudumuzun en önemli bölgelerinden biri ayaklarıdır. Özellikle ayak tabanlarımız vücudumuzun tüm organları ile bağlantı içerisindedir . Aynı zamanda vücudumuzun rahatlama ve terapi noktalarından biri ayaklarımızdır. Bu noktadan yola çıkarak Therapist halı serisi, içerdiği özel formüllü mineral yapısı sayesinde ayak tabanlarınızı uyarılmaya geçirerek , vücudunuzun iletişimini düzenlemeye yardımcı olur.

Platinum Serisi

gümüşsuyu halı platinum serisi

Yeni koleksiyonun içerisinde yer alan diğer bir serisi ise asimetrik desenleri ile ahenk yakalayan Platinum Serisi. Odalarınızda çağdaş bir çizgi hakim ise, bu çizgi zarif bir şekilde tamamlamayı düşünürseniz bu seriyi incelemenizi öneririz.

Julia Serisi

gümüşsuyu halı julia serisi

Her odanın kendine özgü bir çizgisi ve estetiği vardır. Bu çizgi ve estetiği zarif bir şekilde tamamlamak için Julia Serisi, sizlere birbirinden farklı seçenekler sunmakta.

Ekinoks Serisi

gümüşsuyu halı ekinoks serisi

Yaşam alanlarınızda doğanın güzelliğini yaşatmak adına renklerini doğadan ilham alınarak tasarlanmış, mevsimleri evinize yansıtacak olan Ekinoks serisini keşfetmeye ne dersiniz ?

Armoni Serisi

gümüşsuyu halı armoni serisi

Güz mevsimin renklerini evinizin zemine taşıyıp, evinizin atmosferinde farklılık yaratmaya ne dersiniz ? Büyülü bir sonbahar atmosferi için Armoni Serisini seçin.

Yeni sezon Gümüşsuyu halı koleksiyonu hangisidir? Yaşam alanlarımız yazlık konseptten kışlık konseptte doğru yavaş yavaş geçmeye başlıyor.

En Şık Gümüşsuyu Halı Modelleri

Gün içerisinde ayağınıza dokunacak olan halıların kaliteli ve şık olmasına özen göstermelisiniz. Halı denilince akla gelen Gümüşsuyu halılar yen sezon modern modelleri ile gözleri doldurmaya devam etmektedir. Yeni sezon en şık Gümüşsuyu halı modelleri desenleri ve dokunuşları ile farklılığını ortaya koymaktadır. Bu yeni halı modellerinde herkes kendi tarzını yansıtacak halı modelini bulacaktır.

Halılarda aranan en önemli özellik dokusunun çok yumuşak olmasıdır. Bunun yanında halının temizliğinin kolay olması ve şık durması da önemli noktalar arasında yer almaktadır. Gümüşsuyu halılarda sunulan modelleri inceleyerek evinize farklı bir dokunuş yapabilirsiniz. Klasik halı modellerinin yanında farklı kültürleri yansıtan modellerle de evinizde yeni bir hava oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın