Evinize Çok Yakışacak Aynalı Dresuar

Ev dekorasyonun güzelliği antreden başlar ! Antrenin güzelliği ise zarif, kullanışlı, mekana görsel bir estetik katan dresuarlardan geçer. Özellikle de aynalı dresuarlar antrenize oldukça farklı bir hava katacaktır.

Aynalı dresuar modelleri arasından seçim yapıp güzelleştirebileceğiniz gibi evinizin farklı alanlarına farklı dokunuşlar yapıp estetik katmak içinde bu mobilya ürününden yararlanabilirsiniz. Mesela salonunuzun atmosferinde elegan bir görünüm oluşturmak için yatak odanızda romantik bir ambiyans oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Dilerseniz genç odalarına hem farklı bir yorum hem de havalı bir görünme kavuşturmak içinde genç odasında kullanabilirsiniz.

Dekorasyonun gözünüzde biraz daha canlanması adına konumuzun bu noktasında işe biraz görsellik katarak devam edelim, istiyoruz.

Aynalı Dresuar Dekorasyonları

aynalı dresuar modelleri vivense
Dorado Dresuar Aynalı Vivense

Dar bir antreniz mevcut ise, yukarıdaki görselde yer alan aynalı dresuar tasarımı tam sizlik diyebiliriz. İki tane raftan, bir tane çekmeceden ve bir tane de aynadan oluşan bu tasarım dar alanlar için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Bu ürünü antrenizde kullanabileceğiniz gibi, dar ve küçük genç odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

değişik aynalı dresuarlar

Değişik formanta bir ürün arayışı içindeyseniz böyle bir tasarım önerebiliriz. Farklı bir dizayna sahip duvara monte edilmiş raf, farklı formda dizayn edilmiş kalp şekilde aynalar, hem duvar dekorasyonunuza estetik katacak, hem de bulunduğu mekanın ambiyansını değiştirecek.

doğtaş aynalı dresuar
Floria Dresuar Doğtaş

Salonunuza eşlik eden yemek alanınız için farklı bir dekorasyon arayışı içindeyseniz ve sıradanlık size göre değil ise, bu ürün tam sizlik diyebiliriz. Ahşap, mermer ve yansımalı metal üçlüsünün yaratmış olduğu bu görsel estetik yemek alanınız sıradanlıktan çıkarmaya hazır.

avangart tarzı aynalı dresuar

Büyük ve geniş bir yatak odanız var ise ve yatak odanızın çizgisi klasik avangart tarzına yakın ise yatak odanızın dekorasyonuna zarif bir estetik katmak için yukarıdaki görselde yer alan bir kurgu oluşturabilirsiniz. Gold ayaklara sahip siyah mermer yüzey bir dresura, dresura eşlik eden gold çerçeveye sahip yuvarlak ayna odanızı zengin gösterecektir. Dresuara eşlik edecek tekli iki koltuk ile burayı aşk köşesi olarak kurgulayabilirsiniz. Bizce yatak odası için oldukça klass bir dizayn olacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?