Dekoratif Duvar Aksesuarları

Yaşam alanlarınızda kullandığınız mobilyalar, dolaplar ve çekmecelerin sizler için yeterli gelmediğini düşünüyorsanız, duvarlarınızı dekorasyonunuzun bir parça haline getirebilirsiniz. Bunun için dekoratif duvar materyallerinden, duvar kancalarından ve diğer duvar aksesuarlarından yararlanabilirsiniz.

İç mekan duvarlarınızın boş ve işlevsiz görünmesinden ise, birkaç etkili dokunuş ile duvarlarınızı işlevsel hale getirip, estetik bir görünüme kavuşturarak duvara ruh katabilirsiniz.

Konumuza biraz daha derinlik kazandırmak adına duvar aksesuar dekorasyonu örnekleri üzerinden devam edelim.

İkea Mutfak Duvar Aksesuarları

Mutfağınızı daha pratik ve kullanışlı hale getirmek için, duvar aksesuarlarından yararlanabilirsiniz.

ikea mutfak raylı duvar rafı modelleri

Restoran mutfaklardan ilham olarak tasarlanmış raylı duvar rafları sayesinde hem mutfağınıza pratik bir çözüm sunmuş olursunuz, mutfak araç gereçleri elinizin altında bulunur. Mutfağınızdaki ihtiyaca göre farklı duvar materyallerinden yararlanarak, mutfağınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Banyo Duvar Aksesuarları

duvara monte banyo aksesuar modelleri

Banyo alanında etkin bir yenilik yapmayı düşünüyorsanız, işe banyo duvarlarına dokunarak başlayabilirsiniz. Yukarıdaki gördüğü gibi bir duvar aksesuarı düşünebilirsiniz. Banyonuzun duvarı daha şık ve kullanışlı bir hale gelecektir.

Koçtaş Duvar Panoları

metal ferforje duvar aksesuarı koçtaş

Bu sezonun en gözde duvar aksesuarları arasında metal ferforje duvar aksesuarları yer almakta. İster iş yerinizin, ofisinizin, bekleme alanında, toplantı salonunda yada evinizin herhangi bir iç mekan duvarında değişiklik yapmayı planlıyorsanız, dekorasyon alanındaki zevkinizi metal ferforjeler ile duvarınıza yansıtabilirsiniz.

Aynalı Dresuarlar

dekoratif yuvarlak ayna modelleri

Evinizin hemen girişi olan antre veya koridoru güzelleştirmek adına dekoratif aynalardan yararlanabilirsiniz. Ortama biraz daha estetik katmak adına ise aynalı dresuar modelleri iyi bir seçim olacaktır. Eğer duvar aynası seçiminde karar veremiyorsanız, sizlere yuvarlak aynaları önerebiliriz. Özellikle antika pirinç çerçeveli yuvarlak tasarıma sahip aynalar arasından seçim yaparak mekanınıza ince bir dokunuş yapabilirsiniz.

Göz Alıcı Tablolar

Duvar dekorasyonların vazgeçilmez unsurların başında hiç kuşkusuz tablolar yer almakta. İster modern , ister klasik , isterse daha farklı stillere hakim olduğu evlere sahip olun, duvarlarınıza estetik katmak için göz kamaştırıcı tablolar arasından seçim yapabilirsiniz.

Kendi Duvar Aksesuarınızı Kendiniz Tasarlayın

Dekorasyon alanındaki zevkinizi ve tarzınızı duvara yansıtmak için, ihtiyacınız doğrultusunda duvar aksesuarlarınız tasarlayabilirsiniz. Bu konuda ilham almak için kendin yap projelerini inceleyebiliriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. metal ferforje duvar aksesuarı koçtaş Dekoratif Duvar Aksesuarları için yorumda bulun

    Dekoratif Duvar Aksesuarları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dekoratif Duvar Aksesuarları için ilk yorumu yapabilirsin.