Evinizin Havasını Değiştirecek Dekoratif Duvar Saatleri

Tarzınızı yansıtacak, modern duvar saatleri ile duvarlarınızın görünümünü etkileyebilirsiniz.

Mutfakta sizlere hem zamanı gösterecek, hem de mutfak dekorasyonun bir parçası olacak bir saat arayışı içinde misiniz?

Oturma odası, yatak odası, salon veyahut evinizin herhangi bir alanı için modern, değişik veya sıradışı bir saat arayışı içinde misiniz ?

İster eviniz için, ister iş yeriniz için, isterseniz de arkadaşınız için hem dekoratif hem zamanı hatırlatacak bir saat arayışı içindeyseniz, sizler için seçmiş olduğumuz duvar saati modellerine bakmadan, son kararınızı vermeyin, deriz. 😉

Dijital Duvar Saatleri

dijital duvar saatleri
Dijital Duvar Saati

Gelişen teknoloji ile birlikte sıradan reklam içerikli duvar saatleri yerini duvar saatlerine yer bıraktı. Hem ebat olarak, duvarda fazla yer kaplamayan, hem de görsellik açıdan estetik bir görünüme sahip olan dijital duvar saatlerine oldukça talep olduğunu söyleyebiliriz.

Metal Duvar Saatleri

metal duvar saati tasarımları
Metal Duvar Saati

Şimdilerde ev aksesuarlarında metaller oldukça popüler olduğunu daha önceki konularımızda sizlere bahsetmiştik. Gün geçtikçe farklı versiyonlarıyla evinimizin farklı alanlarında farklı şekillerde kendilerine yer buluyorlar. Tıpkı, metal duvar saatleri gibi.

İkisi Bir Arada

kanvas saatli tablo modelleri
Dekoratif Duvar Saatleri

Hem tablo olarak kullanabileceğiniz hem de sizlere zamanı gösterecek olan kanvaslı duvar saatlerini çok seveceksiniz. Farklı zevklerin ve tarzların ortak noktası haline gelen kanvas duvar saati çeşitlerine göz atmayı unutmayın.

Özel Tasarımlı Saatler

Ölümsüzleştirdiğiniz güzel bir fotoğraf karesinden veya karelerinden oluşan sadece size özel bir duvar saati yaptırmaya ne dersiniz? 3d tekniği ile hayat bulacak olan bu saat sadece size özgü olacak.

3D Aynalı Duvar Saatleri

değişik duvar saati tasarımları
Aynalı Duvar Saatleri

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızın farklı alanlarında 3 boyutlu ürünler girmeye başladı. Bu ürünlerden bir tanesi de 3d aynalı duvar saatleri. Sade ve oldukça şık bir görünüme sahipler.

Beyaz Duvara Ahşap Saat

Yaşadığınız alanın duvarlarında beyaz renk ve tonları hakim ise, bu beyazlığa doğal ve sıcak bir dokunuş yapmak adına ahşap duvar saatlerine ne dersiniz?

Nostaljik Dokunuşlar

Ben biraz yaşanmışlık, birazda farklı görünüme sahip bir saat arayışı içerisindeyim, diyenlerden misiniz ? Eğer bu yönde bir istediğiniz var ise, istasyon duvar saatleri isteğinizi karşılayacak türden olabilir.

Bir yanıt yazın