Duvarlarınızın Ambiyansını Değiştirecek Dekoratif Tablolar

Duvar dekorasyonu, dekoratif tablolar, duvar tabloları

Zevkinizin doğrultusunda evinizin ve işyerinizin dizaynı yaptınız. Son halini gözden geçirdiğinizde , sanki gözünüzden kaçırdığınız küçük bir ayrıntı var olduğu izlemine kapıldınız. Acaba bu eksiklik duvarların boş, ruhsuz olduğundan dolayı olabilir mi, acaba ? Eğer eksikliğin duvardan kaynaklandığını düşünüyorsanız, bir taraftan bu eksikliği tamamlamak adına , bir taraftan da dekorasyonunuzu daha güçlü bir hale getirmek adına tablolardan yararlanabilirsiniz.

Yeni Trend Metal Tablolar

metal tablo modelleri

Boş duran duvarlarınıza yeni bir kimlik, yeni bir görünüm kazandırmak ve şuana kadar kullandığınız sıradan tabloların yerine farklı tablolar arayışı içinde iseniz, duvarlarınıza estetik katacak olan metal tablo modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. Hem duvarlarınıza hem de evinize canlılık katacak, estetiğini artıracak, aynı zamanda modern bir çizgi oluşturmanıza yardımcı olacak, metal tabloları çok seveceğinizi umut ediyoruz. Özellikle ahşap çerçeve üzerine yansıtılmış metal eritmeler ile farklı bir ışık yansıtılmış ve canlı desenlerin yer aldığı metal tablo modelleri evinizin ve iş yerinizin duvarına çok yakışacak.

Modern Çizgi İçin Canvas Tablolar

oturma odası duvar dekorasyonu kanvas tablo modelleri

Evinizin veyahut iş yerinizin çizgisinde modernlik mevcut ise, bu çizgiyi duvarlarınıza yansıtmak adına canvas tablo modellerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde modern çizgide pop art dekorasyonun yansımaları göz önünde bulunduğumuzda bu tablolar oldukça ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Bir taraftan mekanlarınızı elit bir görünüme kavuşturmak, bir taraftan da duvar dekorasyonunuza farklı bir yorum katmak adına pop modern canvas tabloları es geçmeyin, deriz.

Ünlü Tablolar İle Duvarınıza Estetik Katın

Kim istemez ki evinin salonunun duvarında ;

Osman Hamdi Bey – Kaplumbağa Terbiyecisi

Balkan Naci İslimiyeli – Sufi

Leonardo Da Vinci – Mona Lisa

 Pablo Picasso –  Guernica

Johannes Vermeer –  Girl With a Pearl Earring ( İnci Küpeli Kız )

 Vincent Van Gogh – The Starry Night ( Yıldızlı Gece ) Edvard Munch – The Scream ( Çığlık )

Sanat eserlerine düşkün olanlar bu tablolardan en az birini veya birkaçını evinin salonunda görmek ister. Kimiz bu hayalleri gerçeğe dönüştürürken, kimiz ise maddi açıdan dolayı gerçekleştiremiyoruz. Peki, bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebileceğinizi söylesek, nasıl mı ? Reprodüksiyon uygulaması sayesinde, bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Bir yanıt yazın