in

Mutfaklar İçin Bar Tabureler

bar taburesi modelleri 2020

Bar Tabure, Bar Tabure Modelleri, Yeni Mutfak Sandalye Modelleri

Genelde barlarda kafelerde görmeye alışkın olduğumuz bar tabureler, şimdilerde mutfak dekorasyonunda farklılık arayanların favorileri arasında yer almaya başladı. Ada tipi mutfak tasarımları ile mutfağımızda yer almaya başlayan bar tabureler, mutfaklara farklı bir renk kattığını söyleyebiliriz.

Gün geçtikçe mutfak bar taburelerine ilginin artması sonucunda birçok üretici ürün gamında mutfak dizaynına hitap eden farklı ve özel tasarımlara sahip bar taburesi modellerine yer vermeye başladı.

Şuan için mevcut olan mutfak dekorasyonunuzu bir tık sıkıcı buluyorsanız, küçük bir dokunuş ile daha hareketli ve eğlenceli bir görünüm oluşturmak isterseniz, şuan için mevcut olan mutfak sandalyelerinizi, tabureler ile değiştirebilirsiniz. Dizayn açısından yüksek ve sırt bölümünün olmamasından dolayı mutfağınızı daha ferah bir görünüme de kavuşturacaktır.

bar taburesi modelleri 2020

Mutfağınız fiziksel açıdan küçük yada dar olsa bile hem yerden tasarruf sağlamak adına, hem daha kullanışlı bir alan oluşturmak, hem de ferah bir ortam için mutfak masası seti yerine duvara monte edebileceğiniz bir masa ve tabure tercih edebilirsiniz. Ayrıca duvara asacağınız birkaç aksesuar ile alanı daha da eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

farklı bar tabure modelleri

Eğer geniş bir mutfağınız var ise, bu durumda söyle bir uygulama yapabilirsiniz. Şayet ada tipi bir mutfağa sahipseniz tezgahın çevresine bar tabureler yerleştirip elit bir görünüm oluşturabilirsiniz. Ada tipi mutfağa sahip değilseniz, yüksek bir masa ve bar taburesi kombini oluşturarak mekana görsel bir estetik katabilirsiniz.

mutfak için ahşap tabure

Birkaç küçük dokunuş ile ortamı daha elit aynı zamanda eğlenceli bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Mesela aksesuarlar ile zenginleştirebilirsiniz. Masanın hemen üzerine gelecek şekilde sarkıt bir lamba tercih ederek, hem ortamı aydınlatmış olursunuz, hem de şahane bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Daha renkli ve hareketli bir ortam oluşturmak için birbirleriyle ahenk içinde olan farklı renkten tabureler tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ikinci el tabure alıp, zevkinize göre kendinizde dizayn edebilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

modern ebeveyn yatak odası takımları

Ebeveyn Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı ?

tv arkası duvar kağıdı modelleri

Tv Arkası Duvar Kağıdı Nasıl Olmalı ?