Yerden Tasarruf Sağlayan Değişik Ranzalar

Malumunuz çocuk odaları kimi zaman dar ve küçük alanlara sahip olduğundan dilediğimiz gibi dizayn edemiyoruz. Hele birde çocuk odasını 2 – 3 veya daha fazla kardeş paylaşmak zorunda kalıyorsa, dizayn etmeyi bırakın, yatak yerleştirmek bile bazen zor oluyor.

Tabi ki her zorluğun mutlaka kolay bir çözümü bulunuyor. Bu olayın çözümü de sizlerinde tahmin ettiği gibi ranzalar.

Çocuk Odalarını ve Genç Odalarını Güzelleştirecek Ranzalar

genç odası ranza takımları

İster bir çocuğunuz olsun, ister iki veya daha fazla çocuğunuz olsun. Evinizde çocuk veya çocuklarınız için ayırmış olduğunuz çocuk odasını son derece kullanışlı hale getirip, çocuklarınızın rahat edecekleri ortama çevirebilirsiniz.Çocuklara hitap ettikleri kadar gençlere de hitap etiklerini belirtmekte fayda var. Tabi ki bu konuda en büyük destekçimiz ranza tasarımları oluyor.

Ranza Tasarımlarının Avantajları

Ranzalar bize ne tür avantaj sağlıyor, gelin maddeler halinde bir sıralayalım.

 • Öncelikle fiziksel açıdan dar ve küçük olan odalarda yerden tasarruf etmemizi sağlıyor.
 • En küçük bir odaya bile üst üstü 2 ranza atıp, rahat ve konforlu uyku alanları oluşturabiliyoruz.
 • Fonksiyonel özellikleri sayesinde odada fazla mobilya kullanmamıza gerek kalmıyor.
ranza modelleri 2019
 • İşlevsel özelliğe sahip bir ranza bize bir taraftan rahat bir uyuma alanı sağlarken, bir taraftan da rahat bir çalışma alanı da oluşturuyor. Tıpkı altı çalışma masalı ranzalar gibi.
 • Ranzaya dönüşen kanepeler de oldukça kullanışlı. Özellikle stüdyo tipi evleri olanlar için oldukça ideal bir mobilya olduğunu belirtmekte fayda var.
 • Okul çağında olan çocuğunuz varsa, onun odasını eğlenceli bir hale getirmek için kaydıraklı ranza düşünebilirsiniz.
 • Değişik formlarda dizayn edilmiş olan ranzalar bir taraftan mekanda yerden tasarruf alanı sağlarken, bir taraftan da mekanda depolama alanı sunmakta.
değişik ranza tasarımları
 • Alışagelmişin dışında bir mekanda bir görsellik oluşturmak isterseniz yukarıdaki görselde olduğu biri halatlar ile duvara bağlanmış ranzaları düşünebilirsiniz.
 • Görsellerden de anlaşıldığı üzere ranzalar farklı fonksiyonel özellikleri ile farklı yaş gruplarına hitap ederek, onlar için kullanışlı bir ortam oluşturmalarına yardımcı oluyor. Aynı zamanda farklı dizaynları ile bulunduğu mekanlara görsel bir estetikte katmayı ihmal etmiyor.
 • Kısacası ranzalar bizlere minimum alanlar için maksimum çözümler sunmakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. çocuk odası ranza modelleri Yerden Tasarruf Sağlayan Değişik Ranzalar için yorumda bulun

  Yerden Tasarruf Sağlayan Değişik Ranzalar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yerden Tasarruf Sağlayan Değişik Ranzalar için ilk yorumu yapabilirsin.