Doğtaş Genç Odaları Yatak Hediyeli !

Daha önceki dönemlerde olduğu gibi bu yeni okul döneminde de gençlere Doğtaş Genç Odası yakışır ! Üstelik şuan için yapacağınız alış verişte yatak hediye ! Ağustos ayına özel bu kampanyadan faydalanmak için size en yakın Doğtaş mağazasına yada satış noktasına gidip bu kampanya ile tanışabilirsiniz.

Sevgili gençler yeni okul döneminde yada odanızı yenilemeyi düşündüğünüz bugünlerde kendi tarzınızı yansıtacak olan yeni sezon Doğtaş genç odası takımlarına şimdi burada bizimle birlikte incelemeye hazır mısınız ? Coşkulu bir sesle ” Hazır ” dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman bizde sizleri daha fazla bekletmeden tarzınızı odanıza yansıtacak olan genç odası takımlarını incelemeye başlıyoruz.

Geniş renk ve model alternatifleri ile her gencin zevkine ve tarzına hitap eden bir ürün bulmak mümkün. Her bir genç odası takımı renk kombinasyonu ile kendine özgü formlarıyla oldukça göz kamaştırıyor.

Mekanlara Zarif Bir Dokunuş

doğtaş hector genç odası
Hector Genç Odası

Natürel renklerin cezbedici yanı, zarif ve minimalist detayların bir araya geldiği Hector genç odası takımı, mekanlarınız da zarifliği merkeze alıyor. Tercihinizi modern bir dekorasyondan yana kullanmayı düşünüyorsanız bu ürünü mercek altına alabilirsiniz.

Doğallığı Yansıtan Tasarım

doğtaş clara genç odası
Clara Genç Odası

Sade ve kullanışlı oda tam benlik diyenler için Clara Genç Odası Takımı. Ürün bünyesinde barındırdığı doğallığı yansıtan renkleri ile odalara şıklık ve ferahlık katıyor.

Doğal ve Güçlü Bir Duruş

doğtaş  palermo pera genç odası
Palermo Pera Genç Odası

Genç odalarını yenilemeye aday Palermo Pera Genç Odası Takımını oluşturan ünitelerin tamamı ahşap ve ceviz renginden yapılmış. Doğal ve güçlü duruşu ile odayı yenileyip, farklı bir görünüme kavuşturmak için oldukça iddialı ! Kullanışlı ve aynı zamanda şık parçalara sahip olan bu takım, en ideal takımlar arasında yerini alıyor.

Sofistike ve Romantik

doğtaş riena genç odası
Riena Genç Odası

Riena Genç Odası takımını üç kelime ile tanımlayacak olursak ; masum, zarif ve nostaljik … Ürün bünyesinde barındırmış olduğu beyaz renk ile odaları ferah bir görünüme kavuştururken bir taraftan da odanıza sofistike ve romantik rüzgarlar estirmekte.

Sevgili gençler sizlerinde incelediği gibi her bir model farklı bir forma ve havaya sahip.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?