in ,

Yeni Trend Ev Aksesuarları

ev aksesuarları 2020

Yeni sezon ev aksesuarları ile yaşadığınız mekanların çizgisine son dokunuşları yapabilirsiniz. Tasarımcı vazolar ile göz estetiğine, mis gibi ev kokularıyla yaşam alanlarınızda doğal bir esinti oluşturabilirsiniz. Duvar dekorasyonlarıyla, duvarlarınıza yeni bir kimlik, dekoratif minderler, biblolar, nesneler ve aksesuarlar ile evinizi lüks bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz gelin birlikte yaşam alanlarımızın dizaynına son dokunuşları yapacak olan ev aksesuarlarını birlikte keşfedelim.

Dekoratif Aksesuarlar

Evinizin çizgisinin lüks ve gösterişli olmasını istiyorsanız, hem evinizin kimliğini yansıtacak, hem de bulunduğu mekanın kimliğini yansıtacak olan farklı aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Mekana biraz yaşanmışlık hissi katmak isterseniz, seyahat ettiğiniz yerlerden aldığınız küçük objeleri, nesneleri ve bibloları sergileyebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz.

Tabureler

değişik puf modelleri

Oturma alanınızda, salonunuzda, yatak odanızda veyahut evinizin herhangi bir alanında hem fazladan bir oturma alanı, hem de farklı bir oturma alanı oluşturmak isterseniz, taburelere yer verebilirsiniz. Bu tabureler mekanda fazladan bir oturma alanı oluşturdukları gibi, ayaklarınızı uzatıp, ayaklarınızı dinlendirebileceğiniz sehpa görevini de üstlenecektir. Bu arada tabure seçimi yaparken dekor alanındaki farkınızı ortaya bırakmak için canlı, yumuşak tonlarda renkler seçebilir, desen konusunda biraz daha cesur davranabilirsiniz.

Şamdanlık ve Mumluklar

farklı mumluk modelleri

Mekanınızda loş bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız tercihinizi şamdanlıklardan veyahut mumluklardan yana yapabilirsiniz. Loş ve ışıltıyı şamdanlıklar ile yakalayabileceğiniz gibi kokulu mumlar ve ledli mumlarla da yakalayabilirsiniz.

Duvar Dekoru

yeni trend duvar dekorasyonları

Şimdilerde dış mekanlarda olduğu kadar iç mekanlarda da duvarlar kendine özgü kimliklerini ortama yansıtarak, mekanın bütünlüğüne hitap etmekteler. Boş ve anlamsız duvarlar artık yerini anlamlı ve kendine özgü bir anlatıma sahip duvarlar dönüşmekte. Sizlerde böyle bir duvar dekorasyonuna sahip olmak isterseniz dekoratif saat, ayna ve tabloların yanı sıra duvar sanatlarını düşünebilirsiniz.

Duvar Kancaları

tasarım duvar askısı

Duvarlarınızı daha kullanışlı hale getirmek için değişik duvar kanca modellerini inceleyebilirsiniz. ( Dilerseniz Koçtaş, İkea , Tekzen gibi ev yapı marketlerine bakabilirsiniz. )

Çöp Kutuları

Bugünlerde ev aksesuar ürünleri arasında çöp kutularının hızlı bir çıkış yaptığını görmekteyiz. Günümüzde artık çöp kutuları atık kutuları olarak karşımıza çıkmakta olup, evin her alanı için farklı renk, desen ve boyutlar ile ev aksesuarları ürünleri arasında yer almakta.

Ev Dekorasyonunda Yeni Trend Ev Aksesuarları

Günümüzde yeni trend ev aksesuarları arasından bir tercihte bulunmadan önce mutlaka kendi dekorasyon fikrimizi belirlemiş olmalıyız. Ev dekorasyonunu iddialı bir şekilde oluşturmak için yeni trend aksesuarlardan yararlanmak beraberinde önemli kazanımları da getirecektir. Ev dekorasyonunda kullanacağımız ev aksesuarları söz konusu olduğu zaman farklı malzemelerden üretilmiş olan ürünlerden söz edebiliriz.

Yeni Trend Ev Aksesuarları

Vazo ve süs eşyalarını kullanmak yeni trend ev aksesuarlarını üst düzeye kullanmak anlamına gelir. Yine farklı tasarım heykellerle yeni nesil tasarım özellikleriyle desteklenen tabakların da ev dekorasyonlarının sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Yeni trend ev dekorasyonu açısından seramikten yapılmış olan aksesuarların her zaman iddialı bir konumda yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

modern kış bahçesi dekorasyonları

Kış Bahçesi Dekorasyon Fikirler

Akrilik Mutfak Dolaplari

Akrilik Mutfak Dolapları