in , ,

Yeni Sezon Yer Karosu Örnekleri

yeni sezon yer karosu modelleri bien seramik

Evinizin ve iş yerlerinizin zemin dekorasyonunu zengin gösterecek 2019 – 2020 yer karosu modelleri ile sizler ile birlikteyiz. Birbirinden farklı markaların yer karolarından oluşturduğumuz örnekleri inceleyerek, sizlerde hijyenik , dayanıklı ve estetikli mekan zeminleri oluşturabilirsiniz.

Birçok mekanda kullanabileceğiniz seramikten doğal taşlara kadar birbirinden değişik yer karosu modellerini görmeye hazır mısınız ?

Yer Karosu Seçimi

Modeller üzerinden örneklere geçmeden önce yer karosu seçimi yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda bir hatırlatmada bulunalım. Sevgili takipçilerimiz, eviniz ve iş yerinizin iç mekan veyahut dış mekanın zemin döşemesi için tercihinizi yer karolarından yana yapmayı düşünüyorsanız, öncelikle mekanın fiziksel özelliğini göz önünde bulundurarak yer karosunun boyutu belirleyin. Renk ve desen seçiminde yine kullanacağınız mekanın fiziksel özelliği yanı sıra mekanın aydınlatmasını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Vitra – Black Swan

yer karosu modelleri 2020

İlk ürün olarak Vitra yeni sezon karo koleksiyonu içerisinde yer alan Black Swan serisini seçtik. Yukarıda banyoda uygulanan duvar ve yer karolarını görmekteyiz. Duvarda çiçek desenler tercih edilirken yerde ise sade renk tercih edilmiş. Bu kombinle fantastik renkleri ile ortamda gizemli bir atmosfer oluşturulmak istenmiş.

Bien Seramik – Twist

yeni sezon yer karosu modelleri bien seramik

Evimin alanındaki özgün çizgi zeminde de olmalı diyenlerden iseniz, zeminize özgürlük katacak olan Bien Seramik ‘in ürün yelpazesi içerisinde yer alan Twist koleksiyonu incelemenizi öneririz. Geometrik şekillerden ilham alınarak tasarlanmış farklı renk seçeneği ile kullanıldığı mekanda ahenk sağlayacak olan bu koleksiyon evinizde aynı zamanda iş yerinizde istediğiniz özgün çizgiyi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu arada iç mekanlarınızın dışında dış mekanlarınızda özgün bir dokunuş yapmak isterseniz, yeni koleksiyona bir bakın, deriz.

Yurtbay Seramik – Afyon

yurtbay seramik yeni ürünleri

Yaşam alanlarının en özel bölümü olan yatak odanızın dizaynına naif bir dokunuş yapıp, fresh bir görünüme kavuşturmaya ne dersiniz ? Böyle fresh aynı zamanda romantik bir atmosfer oluşturmak için beyaz rengin saflığından yararlanarak iç açıcı bir etki oluşturmanız mümkün. Yukarıdaki görseli baz alacak olursak, bu görselde Yurtbay Seramik‘in Afyon ürünü ile bir taraftan beyazın aydınlatıcı tarafını, bir taraftan de yatak odasında ferah bir iz oluşturulmuş. Bizce beyaz yatak odasının zemine yakışmış, sizce ?

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni sezon yuvarlak asma tavan modelleri

Yeni Sezon Asma Tavan Modelleri

evde teraryum yapımı

Birlikte Teraryum Yapmaya Ne Dersiniz