Yeni Sezon Mondi Tv Ünitesi Fiyatları

Tv keyfinize keyif katacak, mekanınıza görsel bir estetik katacak olan Mondi mobilya tv ünitesi modellerini ve fiyatlarını sizler için inceledik.

Bildiğiniz gibi bir zamanlar sadece yaşam alanlarımızın oturma odalarında kendine yer edinen tv ünitesi modelleri şimdilerde salon ve yatak odalarında gözdesi olmaya başladı. Gün geçtikçe farklı mekanlarda kendine yer edinmeye başlayan tv üniteleri her geçen gün farklı versiyonları ile karşımıza çıkmakta.

Eğer şu anki mevcut tv ünitenizin ve duvar ünitesinin değişim zamanın geldiğini düşünüyor, hem zevkinize hitap edecek hem de bütçenize hitap edecek bir ürün arayışı içindeyseniz, şuan bize eşlik ederek Mondi mobilyanın ürün gamına yeni eklemiş olduğu ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Mondi 2020 Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Şöyle bir ürün gamına baktığımızda farklı çizgilere hitap eden bulunduğu mekana estetik katacak yepyeni ürünler görmekteyiz. Çiçeği burnunda birçok ürün kampanya dahilde olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım, yeni ürünlerden hangisi ve hangileri sizin evinizin çizgisine daha çok hitap edecek.

Armada Tv Ünitesi

mondi armada tv ünitesi

Yaşam alanınızın en çok izlenen köşesine bakmalara doyamadığınız bir tv ünitesi eklemeyi mi düşünüyorsunuz ? Eğer böyle bir düşüncedeyseniz gözlerinizi Armada Tv Ünitesine çevirebilirsiniz. Bu model ; alt modül, üst modül dolap ve üst modül raf olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Fiyat konusuna değinecek olursak ; Armada Tv Sehpası Alt Ünite Fiyatı ; 1.221,00 TL , Armada Tv Sehpası Dolap Ünite Fiyatı ; 714,00 TL.

Mabel Tv Ünitesi

mondi mabel tv ünitesi

Yaşam alanınızın çizgisinde country tarzı hakim ise bu tarzınıza hitap edecek bir tv ünitesi arıyorsanız, aradığınız ürün Mabel tv ünitesi olabilir. Duruşu ile göz alıcı bir güzelliğe sahip olan country tarzı ile modern çizginin birleştiği bu ünite yaşam alanınıza çok yakışacaktır. Fiyat konusuna değinecek olursak ; şuan için kampanya dahilde olan bu ürün fiyatı ; 1.101,00 TL.

Helen Tv Ünitesi

mondi helen tv ünitesi

Benim çizgim hem çağdaş hem de avangart tarzının birleşimi diyenler için gözlerimizi Helen Tv Ünitesine çeviriyoruz. Bu ürün tek bir parçasıyla bile evinizin ambiyansını değiştirmeye aday. Kullanacağınız odanın fiziksel özelliğini göz önüne alarak, dilerseniz Helen tv sehpası alt ünitesini , dilerseniz Helen tv sehpası arka panolu dilerseniz de diğer ürünler arasında seçim yapabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. mondi lavin tv ünitesi Yeni Sezon Mondi Tv Ünitesi Fiyatları için yorumda bulun

    Yeni Sezon Mondi Tv Ünitesi Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Sezon Mondi Tv Ünitesi Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.