Yeni Sezon Mondi Tv Ünitesi Fiyatları

Yeni sezon Mondi TV ünitesi fiyatları farklı nedenlerden dolayı sürekli bir şekilde değişmektedir. Bundan dolayıdır ki yeni sezon Mondi TV ünitesi fiyatlarına dair kapsamlı bir araştırma yapmak önerilmektedir. Tv keyfinize keyif katacak, mekanınıza görsel bir estetik katacak olan Mondi mobilya tv ünitesi modellerini ve fiyatlarını sizler için inceledik.

Bildiğiniz gibi bir zamanlar sadece yaşam alanlarımızın oturma odalarında kendine yer edinen tv ünitesi modelleri şimdilerde salon ve yatak odalarında gözdesi olmaya başladı. Gün geçtikçe farklı mekanlarda kendine yer edinmeye başlayan tv üniteleri her geçen gün farklı versiyonları ile karşımıza çıkmakta.

Eğer şu anki mevcut tv ünitenizin ve duvar ünitesinin değişim zamanın geldiğini düşünüyor, hem zevkinize hitap edecek hem de bütçenize hitap edecek bir ürün arayışı içindeyseniz, şuan bize eşlik ederek Mondi mobilyanın ürün gamına yeni eklemiş olduğu ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Mondi 2022 Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Şöyle bir ürün gamına baktığımızda farklı çizgilere hitap eden bulunduğu mekana estetik katacak yepyeni ürünler görmekteyiz. Çiçeği burnunda birçok ürün kampanya dahilde olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım, yeni ürünlerden hangisi ve hangileri sizin evinizin çizgisine daha çok hitap edecek. En yeni TV üniteleri için TV Arkası Duvar Kağıdı Modelleri yazımızı da takip edebilirsiniz!

Armada Tv Ünitesi

mondi armada tv ünitesi

Yaşam alanınızın en çok izlenen köşesine bakmalara doyamadığınız bir tv ünitesi eklemeyi mi düşünüyorsunuz ? Eğer böyle bir düşüncedeyseniz gözlerinizi Armada Tv Ünitesine çevirebilirsiniz. Bu model ; alt modül, üst modül dolap ve üst modül raf olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Fiyat konusuna değinecek olursak ; Armada Tv Sehpası Alt Ünite Fiyatı ; 1.221,00 TL , Armada Tv Sehpası Dolap Ünite Fiyatı ; 714,00 TL.

Mabel Tv Ünitesi

mondi mabel tv ünitesi

Yaşam alanınızın çizgisinde country tarzı hakim ise bu tarzınıza hitap edecek bir tv ünitesi arıyorsanız, aradığınız ürün Mabel tv ünitesi olabilir. Duruşu ile göz alıcı bir güzelliğe sahip olan country tarzı ile modern çizginin birleştiği bu ünite yaşam alanınıza çok yakışacaktır. Fiyat konusuna değinecek olursak ; şuan için kampanya dahilde olan bu ürün fiyatı ; 1.101,00 TL.

Helen Tv Ünitesi

mondi helen tv ünitesi

Benim çizgim hem çağdaş hem de avangart tarzının birleşimi diyenler için gözlerimizi Helen Tv Ünitesine çeviriyoruz. Bu ürün tek bir parçasıyla bile evinizin ambiyansını değiştirmeye aday. Kullanacağınız odanın fiziksel özelliğini göz önüne alarak, dilerseniz Helen tv sehpası alt ünitesini , dilerseniz Helen tv sehpası arka panolu dilerseniz de diğer ürünler arasında seçim yapabilirsiniz.

Yeni Sezon Mondi Tv Ünitesi Fiyatları

Yeni Sezon Mondi TV Sehpası Modelleri – Güncel

En yeni TV üniteleri söz konusu olduğu zaman Mondi harika tasarımlarla ön plana çıkıyor. 2022 yılında daha çok renk uyumlarının ön plana çıktığı biliniyor. Mondi tam da bu noktada Rossini ve Martini gibi yeni serilerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yine Alvina Festa ile Novita serisinin de göz alıcı bir estetik görselliğe sahip olduğu biliniyor. Burada yeni sezon sehpaların son derece üst düzeyde bir performansı ortaya koyabilme kabiliyetine sahip olduklarını ifade edebiliriz.

Bir yanıt yazın