Evinizi Mondi Mobilya ile Yenileyin

Evinizi Mondi Mobilya ile yenileyin! Mondi Mobilyanın yepyeni kreasyonları ile yaşam alanlarınızı yenilemeye hazır mısınız ?

Yenilik ve değişim her zaman için iyidir, diyenlerdeniz. Eğer sizde bizim ile aynı fikirde iseniz, gelin şimdi birlikte yaşam alanlarımıza duruşları ile estetik katacak, fonksiyonel özellikleri ile hayatımızı kolaylaştıracak, kendine özgü çizgisi ile evimizin çizgine zarif bir dokunuş katacak olan yeni sezon Mondi Mobilya ürünlerini birlikte keşfedelim.

Öncelikle neden Mondi, diye kendi kendinize sorduğunuzu varsayarak, hemen birkaç özellikle size açıklamaya çalışalım.

Kalite

Yaşam alanları için mobilya tercihini Mondi Mobilyadan yana yapanlar kalitesini ve güvenini yakından bilirler.

Tasarım

Mondi Mobilyanın yeni sezon kreasyonu incelediğimiz zaman tasarımlarıyla estetiği bir kez daha birleştirdiğini görmekteyiz.

Moda

Yaşam alanlarının farklı çizgilerini göz önüne alarak günümüzün modasına uyarlıyor.

Konfor

Evimizin hangi bölümü olursa olsun, konfor ve rahatlık önemli. Mondi de ürünlerini dizayn ederken önce kalite sonra konfor ve rahatlığı ön planda tutuyor.

Farklı zevklerin ortak noktalarından biri olan Mondi’nin yeni sezon ürünleri de gerek estetiği ile gerek duruşuyla ilgili bakışları üzerinde toplamayı başarıyor.

Novita Full Concept

Renklerin ve detayların muhteşem ahengini yaşam alanlarınıza yansıtacak olan Novita serisi ile tanışmaya hazır mısınız ?

novita koltuk takımı mondi

Bu sezonun renginden ilham alınarak tasarlanmış olan bu set, yaşam alanlarınızın çizgisine elit bir görünüm kazandırıyor. Yaşam alanınızın ihtiyacına göre ister koltuk takımı, yemek takımı ve yatak odası takımından oluşan üçlü seti alırsınız, isterseniz de sadece bir takım alarak evinizin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Yeni Bir Tarz Yeni Bir Hayat İsteyenler İçin

Şuan için mevcut olan koltuk takımlarınızı yenileyip, oturma odanızı yada salonunuzu yeni bir çizgiye mi kavuşturmak istiyorsunuz ?

yeni sezon mondi koltuk takımları

Salonunuzun tarzına duruşuyla asalet, rengi ile enerjisini yükseltecek olan Sofia Koltuk Takımı ile tanıştıralım. Geniş ve rahat bir oturma alanına sahip olan bu koltuk takımda Prime Marsala , Prime Antrasit ve Rose Line renkleri tercih edilmiş. Tercih edilen bu renkler odanızın enerjisini yükseltmeye yetiyor. Eğer yaşam alanlarınızın çizgisinde soft renklerin hakim olmasını isterseniz Sofia serisinin diğer ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Mobilya Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Mobilya Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Ev dekorasyonu gündeme geldiği zaman mobilyalar en çok dikkat edilecek aksesuarlardır. Burada mobilya seçerken özenli davranmak beraberinde önemli kazanımları da getirecektir. İşte mobilya alırken dikkate almanız gereken birkaç önemli ipucu;

  • Mobilya sağlam olmalıdır
  • Ergonomik bir yapıya sahip olmalıdır
  • Fonksiyonel bir şekilde kullanılabilmelidir
  • Kumaş kalitesi ve renk seçimine dikkat edilmelidir
  • Aynı zamanda konforlu bir kullanım özelliğine sahip olmalıdır
  • Kolay temizlenebilir bir malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir

Mobilyaların tam da beklentinizi karşılıyor olması, göz alıcı bir ev dekorasyonu oluşturmanıza destek olacaktır. Mutfak Tasarım Fikirleri yazımızda mobilya fikirlerine dair işinize yarayacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın