in ,

Yeni Sezon Köşe Takımları

zebrano mobilya köşe takımları 2019

Mobilya sektörünün önde gelen markaların yeni sezon köşe takımı modellerini bu konumuzda mercek altına alıyoruz.

Başta oturma odaları olmak üzere artık günümüzde salonlarda köşe takımlarını görmek mümkün. Gün geçtikçe popülerliğinin artmasının nedenlerine bakacak olursak, şunları sıralayabiliriz. Öncelikle konforlu bir oturma alanı, yeri geldiğinde rahat bir yatak görevini üstleniyor. Odamızın boyutuna göre ebatlarını ayarlamış mümkün. Sandık özelliği ile odada gizli bir depolama alanı sunuyor. Oturma odalarında samimi ve sıcak bir atmosfer oluştururken, salonlarda elegan bir atmosfer oluşturuyor.

Sözü daha fazla uzatmadan 2021 – 2022yılları için hangi mobilya markası, ne tür köşe takımlarına yer vermiş onları bir inceleyelim.

Enza Home – Mayfair Köşe Takımı

enza home köşe takımı modelleri mayfair

Evinizdeki rahatlığın yeni köşesi, Mayfair. Günümüzde yaşam alanlarında konfor denince akla ilk gelen ayrıntılar arasında dekorasyonun vazgeçilmez unsurlarından olan köşe takımları gelmektedir. Sizlerde bugünlerde yaşam alanınızın dekorasyonuna bir güzellik yapmayı düşünüyorsanız 2021 Enza Home köşe takımı modellerine bakabilirsiniz.

Zebrano – Virgine Corner

zebrano mobilya köşe takımları 2019

Salonlarınıza lüksü ve estetiği yansıtacak olan oturma gruplarını görmek için Zebrano mobilyaya uğramaya ne dersiniz. Çağdaş çizginin elegan görünümünü , farklı bir yorumla köşe takımına yansıtmış. Bu yansıtmanın bir bölümünü yukarıdaki görselde görmekteyiz. Ne dersiniz, böyle bir oturma grubu güzel olmaz mı ?

Macitler Mobilya – Karaman Köşe Koltuk

2020 köşe koltuk takımları macitler mobilya

Siyahın asaletini evinize yansıtacak olan Karaman köşe takımı . Oturma alanınız yeteri kadar büyük ve gün ışığından faydalanıyorsa, siyahın bu rengi oturma alanınıza görsel olarak daha farklı bir estetik katacaktır. Ürünün köşesinde ve ortasında bulunan sehpalara bırakacağınız aydınlatmalarla akşamları odanıza farklı bir ışık yansıması yapabilirsiniz.

İstikbal – Troy Köşe Takımı

yeni istikbal köşe takımları troy

İstikbal mobilya yenilenen ürün gamında, yine farklı zevklere hitap eden, farklı renk, desen ve işlemeler ile müşterilerinin hizmetine yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Konfor ve rahatlığı kadar , seçmiş olduğu kumaşlar ile temizliğe de kolaylık sağlıyor.

Bellona – Marses Köşe Takımı

marses köşe takımı - bellona

Köşe takımlarında farklı bir formant arayanlar için gözümüzü Bellona mobilyanın çiçeği burnunda olan Marses ‘ e çeviriyoruz. V köşe , uzanmalı köşe , L köşe takımı formantlar ile dizayn edilmiş bu takım, yaşam alanınızdaki aradığınız farklılığı yansıtacaktır.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

erkek çocuk odası modelleri champion racer serisi

2021 Çilek Erkek Odası

geometrik duvar kağıdı desenleri

Evinize İlkbahar Tazeliğini Getirecek Fikirler