En Uygun Tv Üniteleri 2021

Farklı forumlarıyla oturma odalarımızın ve salonlarımızın vazgeçilmez unsurları arasında yer alan tv ünitesi fiyatlarını sizler için araştırdık.

2021 yılının sonunda doğru yaklaştığımız bugünlerde duvar ünitesini veya tv ünitesini değiştirmeyi düşünenler burada mı ? Birazdan farklı markaların ürün gamında yer alan farklı zevklere ve bütçelere hitap eden yaşam alanlarınıza işlevsellik ve estetik katacak olan tv ünitesi modellerini sizlerle ile paylaşacağız.

İndirimli Tv Üniteleri ve Fiyatları

Vivense

en uygun tv üniteleri vivense

Alacağım ürün odada fazla yer kaplamasın, sade ve şık bir görünümü olsun, aynı zamanda işlevsel özelliğe sahip olsun, diyorsanız sizlere hem kitaplık hem de raf olarak kullanabileceğiniz, yukarıdaki ürünü tavsiye edebiliriz. Vivense mobilyanın ürün gamında yer alan New Retro Kitaplık Raf Beyaz olan bu tv ünitesinin fiyatı da oldukça uygun. Şuan için indirimli fiyatı 74 TL.

Kilim Mobilya

kilim mobilya tv ünitesi fiyatları

İkinci durağımız Kilim Mobilya. Kilim mobilya da birçok ürününde kaçırılmayacak büyük fırsatlar sunuyor. Yukarıda görmüş olduğunuz Göreme Tv Ünitesi Fiyatı ; 765 TL. Dilerseniz ünite şeklinde alıp, duvar dekorasyonunuza estetik katabilir, dilerseniz arka fonu duvar olarak kullanıp, sadece tv sehpasını tercih edebilirsiniz.

Mondi

en ucuz avangard tv ünitesi mondi

Yaşam alanınızın çizgisi avangard tarzında ise bu tarza hitap edecek bir tv ünitesi arayışı içindeyseniz gözlerinizi Mondi Home çevirmenizi rica edeceğiz. Mondi Home ‘un ürün gamında yer alan tv ünitelerinde şuan için kampanya söz konusu. Eğer tercihinizi avangarttan yana yapmayı planlıyorsanız ve yukarıdaki görsel benim yaşam alanıma çok yakışır diyorsanız, hemen bir fiyat bilgilendirmesi yapalım. Mabel Tv Ünitesi Fiyatı ; 1.599,00 TL

İstikbal

istikbal compact tv ünitesi fiyatları

Mobilyada en çok tercih edilen markalar arasında yer alan İstikbal ürün gamında da hiç vakit kaybetmeden bir bakalım. Geçtiğimiz günlerde ürün gamını yenileyerek farklı zevklere hitap eden üniteler yeni mekanlarına gitmek için gün sayıyorlar. Sizinde tercihiniz İstikbal’den yana ise bu fırsatı kaçırmayın deriz. Mira Compact Tv Ünitesi Fiyatı ; 1.967,00

Bellona

en uygun duvar ünitesi fiyatları bellona

Doğanın sıcaklığını ahşabın doğal görünümü ile oturma odasına veya salonuna yansıtmak isteyenler için bu seferde gözlerimizi Bellona duvar ünitesi modellerine ve tabi ki fiyatlarına çeviriyoruz. Hem kitaplık olarak kullanabileceğiniz, hem raf olarak kullanabileceğiniz hem de plazmanız için şık bir zemin hazırlayabileceğiniz bir duvar ünitesi istiyorsanız Vienza Duvar Ünitesini düşünebilirsiniz. Fiyatı mı ? 2.955,00

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. istikbal compact tv ünitesi fiyatları En Uygun Tv Üniteleri 2021 için yorumda bulun

    En Uygun Tv Üniteleri 2021 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Uygun Tv Üniteleri 2021 için ilk yorumu yapabilirsin.