in ,

Vivense Televizyon Ünitesi Modelleri

vivense lark tv ünitesi

Her alanda olduğu gibi mobilya alanında bir takım değişimler ve değişikler söz konusu olabiliyor. Mesela mobilya ürünleri arasından televizyon ünitelerini ele alalım. Yakın bir geçmişe kadar yaşam alanımızda tv ünitelerine o kadar önem verilmez iken, günümüzde yaşam alanımızın en popüler parçası tv üniteleri olmaya başladı.

Şöyle geçmişe küçük bir yolculuk yaptığımızda tüplü televizyonların oturma odasının bir köşesinde sehpanın üzerinde öylece sessiz sessiz dururlardı. Gün geçtikçe LCD ve plazmalar gün yüzüne çıkarak , beraberinde önce tv sehpalarını ardından tv ünitelerini yaşam alanlarımıza getirmeye başladı.

Mobilya sektöründe hizmet veren birçok firmanın ürün gamına baktığımızda farklı çizgilere hitap eden, fonksiyonel özelliklere sahip ürünlere yer verdiklerini görmekteyiz. Dilerseniz gelin, Vivense Mobilyanın ürün gamında yer alan tv üniteleri bir inceleyelim.

Yeni Sezon Vivense Tv Ünitesi Modelleri

Lark Tv Ünitesi

vivense lark tv ünitesi

Minimalist ve modern çizginin buluştuğu Lark tv ünitesi. Kısa bir süre önce ürün gamında yeri alan bu ünite zarif ve sıcak görünümü ile ilgili bakışları üzerinde toplayıp, görenlere şöyle bir mesaj gönderiyor ; yaşam alanınızda sizlere işlevselliği ve estetiği sunuyorum, diye göz kırpıyor.

Violet Tv Ünitesi Beyaz

vivense violet tv ünitesi beyaz

Tv ünitenizi küçük bir mekanda konumlayacaksanız yukarıdaki görselde yer alan üniteyi düşünebilirsiniz. Violet tv ünitesinde beyaz renk tercih edilerek mekanda fresh bir ambiyans oluşturmakta. Hem kapalı hem de açık raf sistemi ile bir taraftan tv ünitesinin işlevselliği artırmış, hem de estetik katılmış.

Zen Tv Ünitesi

vivense zen tv ünitesi

Yalın ve sıcak bir ambiyans oluşturmak için ahşabın doğallığından ve sıcaklığından yararlanabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza yanlık ve sıcaklık katacak olan Zen tv ünitesi, tv sehpası ve duvar ünitesi olarak iki parçadan oluşmakta. Dilerseniz bu iki parçayı birlikte kullanabilirsiniz, dilerseniz de dolap ve raf sisteminden oluşan duvar ünitesini farklı bir yerde kullanabilirsiniz.

Tv Sehpası Tv Duvar Rafı

vivense tv ünitesi modelleri 2020

Oturma odanızın veyahut salonunuzun çizgisinde beyaz renk hakim ise kitaplık, dolap ve tv sehpasından oluşan böyle bir tasarım tercih ederek, hem mekanınıza görsel bir estetik katabilir, hem de işlevsellik kazandırabilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni sezon doğtaş koltuk takımı modelleri

Doğtaş 2021 Yataklı Koltuk Modelleri

enza home serrano halı

Enza Home Halılarını Görmelisiniz !