Yeni Sezon Koltuk Takımları

Yeni sezon koltuk takımları modern tarzda tasarlanan modellerden oluşuyor. Özellikle son zamanlarda yeni sezon koltuk takımları göz alıcı bir görselliğin de ev sahibi konumunda yer alıyor. İtalyan tarzı lüks koltuk takımları mı, Fransız stili klasik koltuk takımları mı ? Çağdaş çizginin hakim sürdüğü koltuklar mı, yoksa renkleri ile yaşam alanlarınıza enerji katacak koltuklar mı ? Sahi sizin koltuk takımında seçiminiz hangi yönde ?

Şuan için tarzınızın ve çizginizin ne olduğu bilmiyoruz ama bugünlerde oturma odalarınız veya salonunuz için yeni bir oturma grubu arayışı içindeyseniz 2022 – 2023 koltuk takımı modellere arasından seçmiş olduğumuz birbirinden şık, zarif ve kullanışlı olan ürünlerimize bakmadan seçiminizi yapmayın, deriz.

Sezonun Gözde Koltuk Takımı Modelleri

Salonlarda Turkuaz Etkisi

turkuaz koltuk takımı modelleri

Oturma odanızın veya salonunuzun atmosferinden dingin, huzur verici, aynı zamanda modern , şık ve zarif bir ambiyans oluşturmak isterseniz tercihinizi turkuazdan yana yapabilirsiniz. Yukarıdaki görseli şöyle göz alıcı bir göz ile incelediğimiz zaman turkuaz koltuklar mekana zarif bir görünüm katarken, turkuaz renk orta sehpa ve yan sehpalara mekana şıklık katmış.

Koltuklarda İtalyan Esintisi

italyan tarzı koltuk takımları 2019

Yaşam alanlarınızı elit bir görünüme kavuşturmak adına İtalyan tarzı koltukları tercih edebilirsiniz. Zarif kavisli kol tasarımlar ile İtalyan deri ile tasarlanmış olan bu koltuk takımını klasik tarzdan ayıran özelliği ise kenarlarında koyu mat deri kullanılmasıdır. Sizce de bu zarif ve kendine özgü kavisli tasarıma sahip koltuk takımı salonunuzda çok hoş durmaz mı ?

Kapitoneli İşlemler

koltuk takımı modelleri 2020

Son birkaç sezondur hem modern hem de klasik tarzdaki oturma gruplarında kapitoneli koltuk takımları oldukça revaçta. Farklı tarzlara hitap eden kapitoneli koltuklar geniş oturma alanı sayesinde rahat ve konforlu bir oturma alanı sunuyor.

Yeni Neslin Tercihi

spor koltuk takımları ergül mobilya

Bugünler sık sık adını duymaya başladığımız yeni neslin gözdesi olan Ergül Mobilya’nın yeni koltuk takımı tasarımlarına bakmadan geçmek olmazdı. Sportif takılmayı sevenler ve bu sevgisini ince bir şekilde yaşam alanlarına da yansıtmayı isteyenler Ergül Mobilya Evola koltuk takımı bu tarzınızı yansıtmaya yardımcı olacaktır. Spor ve şık duruşu ile işlevsel parçaları ile yaşadığınız alanın enerjisini yükseltecek şahane bir seçim.

Modern Tasarımları

modern koltuk takımları vivense

Modern çizgiden vazgeçemeyenler için gözlerimizi Vivense mobilyaya çeviriyoruz. Yumuşak dokulu kumaşı, çağdaş çizgisi, yüksek ayaklar modern çizginin yeni yorumu.

Yeni Sezon Koltuk Takımları

2022 Yılında Hangi Koltuk Rengi Moda?

Yeni nesil tasarımların ön plana çıktığı 2022 yılında hangi koltuk rengi moda? 2022 yılında tasarlanan koltuklarda daha çok ara tonların tercih edildiğini ifade edebiliriz. Özellikle krem renginin bu yıl sık tercih edilen bir renk olduğu biliniyor. Bununla birlikte sütlü kahve tonlarının da koltuklarda harika bir etkiye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca tarçın tonlarıyla yeşilin hemen her tonunun bu yık sıklıkla karşımıza çıkacağı ifade edilmektedir. Elbette ki beyaz üzerine siyah desenlerin de bu yıl itibariyle çok moda oldukları bilinmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?