Evinize Estetik Katacak Mobilyalar

Yaşam alanlarımızın dizaynında mobilyalar büyük bir rol oynamakta. Evinizin dizaynına hitap edecek , bulunduğu mekana yeni bir kimlik ve estetik katmak adına doğru seçim yapmak oldukça önemlidir. Bu hususu göz önünde bulundurarak evimiz için herhangi bir mobilya almadan önce mekanın dizaynı iyi belirmek gerekir. Stili ve mobilya seçimini yaptıktan sonra dekoru tamamlamak adına aksesuarlar seçimi yapılır.

Belki bir çoğunuz şuan için mevcut olan evin dekorunda yenilik yapmayı düşünüyor, belki de bir çoğunuz yeni evin dekoru için hazırlık aşamasındadır. Evinizin yeni dekorunu oluştururken bu konuda sizlere ilham verecek olan dekorasyon fikirlerimize göz atmanızı öneririz.

Kapitoneli Koltuk Takımı

salon dekorasyonu 2019

Mobilyayı kaliteli kılan unsurlar arasında ; model , stil, tasarım ve malzeme yer almaktadır. Genel olarak baktığımızda klasik çizgiye sahip olan tüm mobilyalar yaşam alanlarımızın iç mekanını asil bir görünüme kavuşturuyor. Bu açıdan baktığımızda kapitoneli koltuklar klasik çizgiye hitap ediyor. Hem klasik, hem modern duruşu ile farklı dekorasyon tarzlarında tercih edilebilecek bir koltuk takımı seçimi.

Çok Amaçlı Mobilyalar

büyük yatak odaları için dekorasyon önerileri

Eğer geniş bir yatak odasına sahipseniz ve yatak odanızı bölmeyi planlıyorsanız, böyle bir dizayn oluşturarak odayı iki farklı alan şeklinde kullanabilirsiniz.

Farklı Sehpa Tasarımları

kaset şeklinde sehpa modelleri

Günümüzde mobilya tasarımlarının işlevselliğinin ön planda olduğu kadar görünüm açısından estetiği de oldukça önemlidir. Bu noktadan yola çıkarak yukarıdaki görseli baz aldığımızda kaset tasarımlı sehpa, hem görünüm olarak mekana farklı bir estetik katmakta, hem de bir sehpada olması gereken tüm işlevselliği bünyesinde barındırmakta.

Sıra Dışı Mobilya Tasarımları

değişik çalışma masası tasarımları

Evinizin çalışma odasında olduğu kadar iş yerinizin çalışma odası için tercih edeceğiniz mobilya uzun sürede motivasyonunuzu ve verimliliğinizi artırmak için etkin bir rol oynamakta. Günümüzde alışagelmiş masa sandalye takımlarını tercih etmek yerine yaratıcılıkları ile ön planda olacak ilginç mobilya tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

İşlevsel Masa Dizaynı

ofis için çalışma masası modelleri

Ofisinizde kullanabileceğiniz devasa bir masa dizaynı ile karşı karşıyayız. Yukarıdaki görselde görüldüğü üzere masa odanın bir ucundan başlayıp, U şeklinde ilerleyen masa, tek parça halinde görülmektedir. Çok fazla kişinin rahatlık çalışma bileceği bir çalışma alanı sunmakta.

Bir yanıt yazın