Yeni Sezon Çilek Çalışma Masası Fiyatları

Yeni sezon Çilek çalışma masası fiyatları farklı seçenekler halinde karşımıza çıkmaktadır. Eylül itibarıyla yeni eğitim öğretim yılı başlamış bulunmakta. Ev dekorasyonum ekibi olarak 2022 – 2023 Eğitim Öğretim Yılında öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Yeni eğitim yılına başladığımız bugünler evlerimizin neşe kaynağı olan çocuklarımızın odasında bir takım değişiklerde gündeme gelmekte. Sevgili çocuklarımızın derslerine daha verimli çalışmalara zemin hazırlamak, proje ödevlerini rahatlıkla hazırlayabilecekleri bir ortam dizayn etmenin zamanı geldi.

Sevgili çocuklarımız için verimli bir alan oluşturmak başta kendilerine ait bir oda veya bir çalışma köşesi belirleyerek ilk adımı atalım. Şimdide belirlediğimiz alanda rahatlıkla çalışabilecekleri, fonksiyonel özelliklere sahip çalışma masalarına göz atalım.

Çocuk odası mobilyası değince birçoğumuzun aklına Çilek Mobilya gelir. Bizde çoğunluğu göz önünde bulundurarak yeni sezon Çilek Mobilya çalışma masası modelleri ve fiyatlarına bir göz atalım, istedik.

Dark Metal Çalışma Masası

çilek mobilya çalışma masası modelleri ve fiyatları 2019

Çilek mobilyanın ürün gamında yer alan dark metal çalışma masası 2017 yılında en iyi tasarım ödülünü almıştır. Özellikle lise çağında öğrenciler için oldukça ideal bir çalışma masası olan bu ürün dark metal çalışma masası ve dark metal çalışma ünitesinden oluşmaktadır. Çalışma masasının incelediğimiz zaman USB girişi , çekmece ve rafların olduğunu görmekteyiz. Ayrıca proje çantası deri kapaklı bölümleri ile fonksiyonel kullanım sağlamaktadır. Çalışma ünitesini incelediğimizde ise çalışma esnasında rahatlıkla notlar almak için bir kara tahtanın bulunduğunu görmekteyiz. Önemli notların göz önünde bulunmasını sağlamak adına metal bir pano bulunmakta. Ayrıca bazı küçük eşyaları yerleştirebilecek rafta ünite üzerinde mevcuttur. Fiyat konusuna gelecek olursak ; Çilek dark metal çalışma masası fiyatı ; 1.859 ₺ . Dark metal çalışma ünitesi fiyatı ise ; 769 ₺ .

White Çalışma Masası

en uygun çalışma masaları çilek mobilya

İkinci ürün olarak white çalışma masasını inceleyelim. Beyaz rengin hakim olduğu bu üründe masanın üst tablası ders çalışmak için ideal ölçülerdedir. Masanın yan kısımına baktığımızda bir askı aparatının olduğunu görmekteyiz. Dilerseniz bu masanın üst kısmına çalışma ünitesi modülü ekleyebilirsiniz. White çalışma masası fiyatı ; 686 ₺ .

Black Dar Çalışma Masası

çilek 2020 çalışma masaları

Son ürün olarak black dar çalışma masasını inceleyelim. Bu ünite de çalışma masası ve çalışma ünitesi olmak üzere 2 parçadan oluşmakta. Çalışma masasını incelediğimizde şu ayrıntılar gözümüze çarpmakta. Masada iki tane çekmece ve bir tane raf mevcut. Masanın üst tablası çalışma alanı için oldukça uygun ölçülerde. Masanın yan tarafında bir tane askı aparatı mevcut. Dilerseniz bu masanın üzerine dar çalışma ünitesi de ekleyebilirsiniz. Black dar çalışma masası fiyatı ise ; 719 ₺

Yeni Sezon Çilek Çalışma Masası Modelleri

Yeni Sezon Çilek Çalışma Masası Modelleri

Çilek farklı tasarım mobilyalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Gençlere özel harika tasarımların adresi konumunda yer alan Çilek markası çalışma masalarıyla da göz dolduruyor. Yaşam alanlarında enerji katan mobilyaları tasarlamak konusunda iddialı olan markanın aynı zamanda dinamik tasarımlara imzasını attığı da biliniyor. Dolayısıyla yeni sezon çalışma masalarının hem dinamik yapıya sahip olmak hem de estetik görsellik konusunda son derece ideal ürünler olduklarını ifade edebiliriz. Çalışma Odası Nasıl Dekore Edilir? yazımızdan fikirler edinerek; Çilek çalışma masası modellerine dair daha isabetli bir şekilde tercihte bulunabilirsiniz!

Bir yanıt yazın