Yeni Sezon Çilek Çalışma Masası Fiyatları

9 Eylül itibarıyla yeni eğitim öğretim yılı başlamış bulunmakta. Ev dekorasyonum ekibi olarak 2019 – 2020 Eğitim Öğretim Yılında öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Yeni eğitim yılına başladığımız bugünler evlerimizin neşe kaynağı olan çocuklarımızın odasında bir takım değişiklerde gündeme gelmekte. Sevgili çocuklarımızın derslerine daha verimli çalışmalara zemin hazırlamak, proje ödevlerini rahatlıkla hazırlayabilecekleri bir ortam dizayn etmenin zamanı geldi.

Sevgili çocuklarımız için verimli bir alan oluşturmak başta kendilerine ait bir oda veya bir çalışma köşesi belirleyerek ilk adımı atalım. Şimdide belirlediğimiz alanda rahatlıkla çalışabilecekleri, fonksiyonel özelliklere sahip çalışma masalarına göz atalım.

Çocuk odası mobilyası değince birçoğumuzun aklına Çilek Mobilya gelir. Bizde çoğunluğu göz önünde bulundurarak yeni sezon Çilek Mobilya çalışma masası modelleri ve fiyatlarına bir göz atalım, istedik.

Dark Metal Çalışma Masası

çilek mobilya çalışma masası modelleri ve fiyatları 2019

Çilek mobilyanın ürün gamında yer alan dark metal çalışma masası 2017 yılında en iyi tasarım ödülünü almıştır. Özellikle lise çağında öğrenciler için oldukça ideal bir çalışma masası olan bu ürün dark metal çalışma masası ve dark metal çalışma ünitesinden oluşmaktadır. Çalışma masasının incelediğimiz zaman USB girişi , çekmece ve rafların olduğunu görmekteyiz. Ayrıca proje çantası deri kapaklı bölümleri ile fonksiyonel kullanım sağlamaktadır. Çalışma ünitesini incelediğimizde ise çalışma esnasında rahatlıkla notlar almak için bir kara tahtanın bulunduğunu görmekteyiz. Önemli notların göz önünde bulunmasını sağlamak adına metal bir pano bulunmakta. Ayrıca bazı küçük eşyaları yerleştirebilecek rafta ünite üzerinde mevcuttur. Fiyat konusuna gelecek olursak ; Çilek dark metal çalışma masası fiyatı ; 1.859 ₺ . Dark metal çalışma ünitesi fiyatı ise ; 769 ₺ .

White Çalışma Masası

en uygun çalışma masaları çilek mobilya

İkinci ürün olarak white çalışma masasını inceleyelim. Beyaz rengin hakim olduğu bu üründe masanın üst tablası ders çalışmak için ideal ölçülerdedir. Masanın yan kısımına baktığımızda bir askı aparatının olduğunu görmekteyiz. Dilerseniz bu masanın üst kısmına çalışma ünitesi modülü ekleyebilirsiniz. White çalışma masası fiyatı ; 686 ₺ .

Black Dar Çalışma Masası

çilek 2020 çalışma masaları

Son ürün olarak black dar çalışma masasını inceleyelim. Bu ünite de çalışma masası ve çalışma ünitesi olmak üzere 2 parçadan oluşmakta. Çalışma masasını incelediğimizde şu ayrıntılar gözümüze çarpmakta. Masada iki tane çekmece ve bir tane raf mevcut. Masanın üst tablası çalışma alanı için oldukça uygun ölçülerde. Masanın yan tarafında bir tane askı aparatı mevcut. Dilerseniz bu masanın üzerine dar çalışma ünitesi de ekleyebilirsiniz. Black dar çalışma masası fiyatı ise ; 719 ₺

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. çilek mobilya çalışma masası modelleri ve fiyatları 2019 Yeni Sezon Çilek Çalışma Masası Fiyatları için yorumda bulun

    Yeni Sezon Çilek Çalışma Masası Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Sezon Çilek Çalışma Masası Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.