in

Yeni Neslin Tercihi Tv Üniteleri ( Ergül Mobilya )

ergül mobilya 2020 tv ünitesi modelleri

Birbirinden farklı tv ünitesi alternatifleri ile estetiği, modernliği ve yenilikçi konseptleri ile oturma odanız, salonunuz veya evinizin herhangi bir alanın çizgisini zarif bir şekilde tamamlayacak olan yeni sezon Ergül Mobilya tv ünitesi modellerini görmelisiniz.

Yaşam alanlarınıza ilk adımı attığından itibaren zamanınızı en fazla harcadığınız alanlardan biri olan televizyon bölümünüz yeni nesil tercihi olan bu tv üniteleri ile hayat bulacak. Son zamanlarda özellikle salon ve yemek odalarının dizaynında büyük bir yer kaplayan tv üniteleri şu andan itibaren Ergül Mobilya’nın tv üniteleri ile bambaşka bir görünüme kavuşacak.

Tercihen oturma odanızın, salonunuzun, yemek odanızın dilerseniz de yatak odanızda televizyon alanına yeni bir soluk getirecek olan ürünlerden birkaç tanesini birlikte inceleyelim.

Çarpıcı Detaylar ve Fonksiyonel Yapı

ergül mobilya orlando tv ünitesi

Çarpıcı detayları ile modern tasarımın bir arada olduğu ve estetiği bünyesinde barındırdığı Orlando tv ünitesi. Bu ünitede ilk bakışta bizleri cezbeden ayrıntılar arasında şunları sıralayabiliriz.

Modern ve şık tasarımı

Rustikal ve siyah renk kombinasyonu

Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı

Dilerseniz modülleri tek tek alma şansına sahip olmanız

Bir taraftan ürünün ömrünü artırmak , bir taraftan da kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla kapak ve çekmece bölümlerinde yavaşlatıcı mekanizma uygulaması bulunmaktadır.

Evinize Işıltı Katacak Detaylar

minotti tv ünitesi ergül mobilya

Cevizin zarif duruşu karesel detayların dinamik yapının bir arada sunulduğu Minotti tv ünitesi . Bulunduğu mekana ışıltı katan detayları arasında özenle seçilmiş altın dokunuşlar göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip. Televizyon alanınıza ışıltı katacak olan bu üründe göz estetiğine hitap eden ayrıntılar arasında ise ;

Şık ve modern dizayn

Empoli ve gold renk kombinasyonu

Bu seriye özel formda ayak ve gold renginde kaplama kulp tasarımı

Çekmecelerde bronz renk ayna uygulaması

Minimal ve Fonksiyonel

ergül mobilya tv ünitesi gazel

Salonunda ışıltı sevenler için Gazel tv ünitesi. Geçmiş zaman dilimin belirli bir dönemini yansıtan dekorasyon trendlerine tatlı bir atıfta bulunan bu ürün şimdiki zaman diliminde daralan yaşam alanları ile ahenk sağlayacak şekilde minimal ölçülere ve fonksiyonel özellikleri bünyesinde barındırmakta. Eğer sizinde televizyon alanız dar bir alana sahip ise bu ünite oldukça ideal bir seçim olacağını söyleyebiliriz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

0

2020 Dinarsu Halı Koleksiyonu

üç boyutlu siyah beyaz duvar kağıdı

Duvarlara Estetik Katacak Siyah Duvar Kağıtları