Yeni Nesil Yatak Odası Ergül Mobilya

Modern ve şık tasarımları ile yeni nesil modasını evinizin her odasına yansıtan Ergül Mobilya, yatak odası takımlarıyla da yatak odalarınıza zarif ve elegan dokunuşlar yapmaya devam ediyor.

Mevcut yatak odanızın mobilyalarının değişim zaman geldi ve geçiyor diye düşünüyorsanız, ya da bugünlerde evlenecek olan çocuğunuz için mobilya arayışı içerisindeyseniz, yeni neslin ve yeni nesli hissedenlerin tercihi olan Ergül Mobilya yatak odası takımlarına bakmanızı öneririz.

2021 Ergül Mobilya Yatak Odası Takımları

Yıldızların Altında Uyumaya Hazır Mısınız ?

yeni sezon ergül mobilya yatak odası takımları

Ürün gamına yeni eklenen Mars yatak odası takımı ile yıldızların altında bir uyku deneyimine hazır mısınız ? Bu takımın parçalarını oluşturan her bir ünitesi,modern çizgisi ve estetikli dokusunu üst seviyede tutarak , yıldızların arasından süzülüp, yatak odalarınıza konuk oluyor. Hem kullanım kolaylığı, hem de uzun ömürlüğü sağlamak için özen ile dizayn edilen bu takımda gold ve rebab renk kombinasyonu tercih edilmiş.

Kendine Has Bir Dizayn

2020 yatak odası modelleri ergül mobilya

Kendine özgü tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Tilda yatak odası takımı. Bu takım özellikleri arasında şunları sıralayabiliriz. Bu üründe ilk öne çıkan özellikler arasında Brezilya ceviz ve latin mermer renk ahengi ilk etapta göz estetiğine hitap etmekte. Takım ile bütünleşip, muhteşem ahenk yakalayan profilde uygulanan siyah renkte, takıma farklı bir asalet katmış.

Yorgunluğunuzu Atıp, Huzuru Bulacağınız Mekan

ergül mobilya yatak odası modelleri

Odanızın kapısını açar açmaz, her detay ile size huzur verecek, yorgunluğunuzu kapının dışında bırakıp, hem ruhen, hem bedenen sizi rahatlatacak bir yatak odası takımı arıyorsanız, gözlerinizi Orlando yatak odasına çevirmenizi öneririz. Bu takımın dinamik yapısı, bir taraftan üzerinizdeki günlük yorgunluğu alırken, ahşap dokusu, odaya doğal bir görünüm ve sıcaklık katarak, size huzur verecektir.

Fonksiyonliğe Farklı Bir Yorum

modern yatak odası tasarımları ergül mobilya

Geometrik formlardan hoşlanıyorsanız, minimal çizgisi ile modern dizaynı bünyesinde barındıran Demo yatak odasına bayılacaksınız. Yatak odası tarzını bünyesinde barındırdığı ve naturel bir görünüm oluşturmaya zemin oluşturan krem rengine borçlu. Ürünü oluşturan her bir parçası fonksiyonelliği yeninden tanımlıyor.

Zarafetin Mobilyaya Yansıması

ergül mobilya yatak odası takımları 2020

Tercihini sadelikten yana kullananlar için Monaco yatak odası takımı. Sadeliği ve ihtişamı , zarif ve ince bir şekilde odanıza yansıtacak olan bu modelden gözlerinizi alamayacaksınız.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?