Yeni Nesil Sürgülü Kapı Modelleri

Küçük bir değişim ve yenilikle yaşadığınız alanın çizgisine farklı bir estetik katabilirsiniz ? Bugünlerde yaşam alanlarına yeni bir estetik katmak isteyenler için ev içi kapı modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Bir eve görsel açıdan estetik katan unsurlardan biri hiç şüphesiz oda kapılarıdır. Şöyle bir başta kendi evimiz olmak üzere çevremizdeki kişilerin evlerin iç kapılarına baktığımızda genelde hep aynı model olduğunu görmekteyiz. Sizde de bu sıradan görünümden sıyrılıp, yaşadığımız alanlara farklı bir estetik katmanın zamanı gelmedi mi ? Gelin birlikte, küçük bir değişim ve yenilikle evimizin ambiyansını değiştirecek olan sürgülü kapı modellerine bir göz atalım.

sürgülü alüminyum cam kapı

İlk modelimiz sürgülü alüminyum cam kapı. Yukarıdaki görselde modern bir yoruma sahip sürgülü bir kapı görmekteyiz. Bu modelde aynı asma sürgüde birleşerek kapanan, sağ ve sol kanat için özel hazırlanmış damperli cam kullanılmış.

desenli ve buzlu cam sürgülü kapı

Evinize biraz görsel estetik, biraz daha estetik katmak isterseniz buzlu camlar üzerine dekoratif süslerin bulunduğu desenli ve buzlu camlı sürgü kapılarını düşünebilirsiniz. Bu kapıları evinizde tercih edebileceğiniz gibi iş yerinizde tercih ederek yeni bir imaj oluşturabilirsiniz.

balkon için sürgülü cam kapı

Hem gün ışığından daha fazla yararlanmak hem odayı daha aydınlık ve ferah göstermek için balkon kapısında küçük bir değişiklik yapabilirsiniz. Bu görselde de görüldüğü üzere boydan boya cam sürgülü kapı tercih edilerek hem mekan daha büyük görülmüş hem de ferah bir görünüme kavuşmuş.

cam sürgü kapı modelleri

Bahçeli bir evde oturuyorsanız iç ve dış mekanınızın arasında estetikli bir görünüm oluşturmayı planlıyorsanız, tercih edeceğiniz sürgülü kapının hem iç hem de dış mekanı birbirine bağlayacak uygun bir ürün seçmenizde fayda var.

çerçevesiz sürgülü kapılar

Genelde buzlu camlar için çerçeveye pek gerek yoktur. Tavandaki ray ile çalışan bu tür modeller odayı hem daha şeffaf hem daha geniş göstermektedir. Genelde iş yerlerinde tercih edilen bu model, şimdilerde home ofis olarak kullanılan evlerde tercih edilmeye başlandı.

Stüdyo dairede ya da 1+1 evde yaşıyorsanız, mekanların sınırlarını belirlemek için böyle bir sistem tercih edebilirsiniz. Bizce hem yerden tasarruf sağlamak adına hem de kullanım açısından oldukça estetikli bir seçim.

Bir yanıt yazın