Yeni Nesil Banyo Dekorasyonları

Yeni trend tasarımlar ile banyo alanınızı baştan yaratmaya hazır mısınız ? Bir taraftan rutin kişisel bakımınızı yaptığınız, bir taraftan günün yorgunluğunu üzerinizden atıp, güne yeniden rahatlamış ve enerji dolu başlamanıza yardımcı olacak banyo alanlarınızı daha farklı ve zarif bir görünüme kavuşturacak olan yeni nesil banyo dekorasyon örnekleri arasından derlediğimiz banyo tasarımlarını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bildiğiniz gibi tıpkı moda alanında olduğu gibi dekorasyon alanı da sürekli bir değişim ve yenilik içerisindedir. Yaşam alanların dekorasyonunda gün geçtikçe ön plana çıkan alanlardan biri banyolardır. Sizlerde banyo alanlarınıza küçük dokunuşlar yaparak büyük etkiler yapmak isterseniz, birazdan sizler paylaşacağımız banyo dekorasyonu fikirleri sizlere ilham verecektir.

Manzaralı Banyolar

lüks banyo dekorasyonları

Şehrin stresinden, trafiğinden uzaklaşıp, doğa ile baş başa kalmak için kırsal bölgelere yerleşip git gide artmaktadır. Durum böyle olunca da gün geçtikçe daha cesur ve sıra dışı trendler gündeme gelmektedir. Tıpkı banyolarda manzara keyfinin yaşandığı gibi.

Yaşam Alanı Tarzı Dizaynlar

oturma alanlı banyo dekorasyonları

Günümüzdeki banyo dekorasyon trendlerine baktığımızda alışılagelmiş banyo malzemelerin kullanılmadığını görmekteyiz. Günümüzdeki banyo dizaynlarına baktığımızda geniş banyolarda oturma ve dinlenme alanlarının olduğunu görmekteyiz. Daha kullanışlı, aynı zamanda göz estetiğine hitap etmek adına koltuk, sandalye gibi mobilya parçaların bu alanlarda yer almaya başladığını görmekteyiz.

Bağımsız Küvetler

bağımsız küvet modelleri

Vintage stil günümüzün modern yorumu ile geri döndüğünü görmekteyiz. Yeni neslin göz bebeği olmaya hazır herhangi bir duvara bağlı olmadan bulunduğu noktaya kendi karizmasını yansıtan bağımsız küvetler, banyolara bambaşka bir etki oluşturmakta.

Tek Lavabolar ” Out ” Çift Lavabolar ” In ”

çift lavabo tasarımları

Genelde Hollywood filmlerin sahnelerinde görmeye alışkın olduğumuz çift lavabolu banyolar, günümüzde yaşam alanlarımızın banyolarına yansımış durumda . İlk etaplarda lüks kategorisinde yer alan çift lavabolar, günümüzde artık oldukça yaygın hale gelerek başta ebeveyn banyoları olmak üzere diğer banyolarda kendine yer bulmakta.

Ahşabın Doğal ve Sıcak Hakimiyeti Sürüyor

ahşap banyo tasarımları

Ahşabın doğal dokusu son teknolojinin elinden geçerek, yeni kimliği ile doğallığını ve sıcaklığını yaşam alanlarımızın farklı noktalarına yansıtmaya devam ediyor. Bir zamanlar sadece oturma odası, salon ve yatak odası gibi alanlarda kendi gösteren ahşap, şimdi ıslak zemin özelliği ile görsel estetiğini banyo alanlarına da yansıtmakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bağımsız küvet modelleri Yeni Nesil Banyo Dekorasyonları için yorumda bulun

    Yeni Nesil Banyo Dekorasyonları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Nesil Banyo Dekorasyonları için ilk yorumu yapabilirsin.