Yeni Ev Dekorasyon Önerileri 2021

Şöyle elinize dekorasyon dergilerini alıp, iç çekerek sayfalarını çevirip de, keşke benim evimde bu dergideki ev gibi olsaydı, diyorsanız, bu konumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Hayalini kurduğunuz ev dekorasyonu gerçekleştirmek sandığınız kadar zor değil !

Yeni yıla girerken lüks ve şık bir eve sahip olma gibi hayalleriniz var ise birkaç etkili dokunuş ile evinizi dergilerdeki gibi dizayn edebilirsiniz. Şuan için aklınızda evimin şuan ki durumu buna pek müsait değil, yada dergideki gibi lüks ve şık bir ev kurmak hayalden öte bir şey değil, diyorsanız, bu konuyu bir kez daha düşünün deriz.

İstediğiniz gibi lüks ve şık bir ev dizayn etmek için dekorasyon modasına uygun bir ev kurgulamak mümkün. Yapmanız gereken eviniz için mobilya seçerken ünlü stillerin önerilerini dikkatte alıp, buna uygun bir şekilde evinizi düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Diyelim ki, oturma grubunuzu yenilemeyi düşünüyorsunuz, bu yeniliği yaparken elbette zevkinize ve stilinize uygun seçimler yapmalısınız. Sadece seçim yaparken yeni ürünler iyice bir mercek altına alın ve ona göre son kararınızı verin.

Şimdi adım adım o beğenerek elinizden hiç düşürmediğiniz dekorasyon dergisindeki dizaynları yaşam alanlarımıza yansıtmaya başlayalım.

Öncelikle Mekanınızı Doğru Kullanmaya Başlayın

2021 dekorasyon önerileri

Küçük bir alana sahip olmanız , istediğiniz stili alanınıza yansıtmanıza engel değil ! İster küçük bir evde , ister stüdyo bir dairede oturun, evinizi büyük bir ev kadar güzel bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bunu yapmanız içinde öncelikle mekanda neyin işinize yarayıp , yaramadığına iyi karar vermelisiniz.

Evinizin her yanını mobilyalar ve eşyalar ile doldurmak yerine fonksiyonel özelliklere sahip, hayatınızı kolaylaştıran ve odanıza estetik katacak ürünleri tercih edin. Koltuk ve yatak olarak kullanabileceğiniz aç kapa özelliğine sahip bir kanepe tercih edebilirsiniz. Zeminde dekoratif bir halı , odanın stilini tamamlayacak perde ile çok şık bir oda dizayn edebilirsiniz.

Çok Küçük Detaylara Dikkat Edin

yeni trend ev aksesuarları

Yaşamakta olduğumuz evlerimizin iç mekanlarını güzelleştirmek için ilk etapta mobilya ürünlerine odaklanıp, hızlı bir şekilde karar veririz. Çoğu zaman sadece mobilya ürünlerine odaklandığımız için evin tamamlayıcı unsurları arasında büyük bir rol kaplayan aksesuarları es geçeriz. Mekana görsel açıdan estetik katmak, daha bir elit görünüme kavuşturmak için aksesuarlara ayrı bir önem vermeliyiz.

Bir yanıt yazın