Yeni Divanev Halılarını Gördünüz mü ?

Sevgili okurlarımız, hatırlayacağınız üzere geçenler mobilya sektörüne yeni bir soluk getiren ve yön vermeye başlayan Yataş Grubunun yeni üyesi olan Divanev‘den bahsetmiştik.

Geleneksel ve modern tasarım anlayışına farklı bir yorum katarak yaşam alanlarımızın dekoruna elit bir dokunuş yapan Divanev mobilyanın ürünlerini sizlerin beğenisine sunmuştuk. Bu konumuzda ise geniş ürün yelpazesinde yer alan kış dekorasyonunun vazgeçilmez unsuru olan Divanev halı modellerini beğeninize sunuyoruz.

Ev dekorasyonlarının, gerek renk kontrastlarıyla, gerek desenleri ile gerek se görsel zenginliği ile kış dekorasyonun en göz alıcı parçaları arasında yer alan halılar, Divanev Mobilyanın geniş ürün yelpazesinde farklı renk ve desen alternatifler ile yaşam alanlarınızı yenilemeye geliyor. Marka halı koleksiyonu içerisinde kişisel tarzlara uygun farklı kullanım alternatifleri ile yaşadığınız mekanlara yeni bir estetik anlayışı sunuyor. İşte yaşadığınız mekanlara yeni bir estetik sunacak olan yeni trend halı modelleri.

Kalina Halı

divanev halı koleksiyonu

Modern dekorasyona yeni bir imaj kazandırmaya hazır Kalina halı, renk geçişleri ile farlılık yaratıyor. Özgün tasarımı ile şıklığın tamamlayıcısı olan bu halı serisinde 5 farklı ölçü alternatifi bulunmakta.

Florin Halı

divanev mobilya halı modelleri

Minimal ve şık ortamlar için tasarlanmış olan Florin halı, çizgisel desenleri ile evinizin dekorasyonuna zarif bir dokunuş yapıyor. Modern bir görünüme sahip olan bu halı desenleri, yaşadığınız mekana sofistike bir zarafette kavuştururken sunmuş olduğu şık renkler ile farklı dekorasyonlarla da ahenk sağlıyor.

Anemon Halı

yeni sezon halı modelleri divanev

Geniş ürün gamına kısa bir süre önce eklenen Anemon halı, modern tasarımı ile evinizin mekanlarına zarif bir görünüme kavuşturuyor. Evinizin mekanlarına ferah ve zamansız bir dekoru sunmaya hazırlanan bu halı serisi gri ve krem renk seçenekleri ile ilgili dolu bakışları üzerinde topluyor.

Petra Halı

çizgili halı modelleri divanev

Çizgi desenler, bu kışın dekorasyonda kendine geniş bir yer ayırıyor. Dekorasyon trendini yakından takip ediyorsanız mutlaka çizgi desenlerine yer vermenizi öneririz. Bu çizgiyi zarif bir şekilde yer vermeniz içinde çizgisel desenleri ile göz dolduran Petra halı serisinde yer alan üç farklı renk alternatifi sunan her stille ahenk içinde bulunan modellere bakabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?