in , , ,

5 Adımda Evde Dekorasyon Değişimi

evde hızlı dekorasyon değişiklikleri

Evinizin Dekorasyonunu Hızlı Bir Şekilde Değiştirmenizi Sağlayacak 5 Adım

Oturma odası, salon, yatak odası, mutfak ve banyo derken evdeki her alanı değiştirmek ve yenilemek oldukça masraflı olacaktır. Bütçenizi fazla zorlamadan evinizin alanlarında birkaç küçük değişiklik ve dokunuş yaparak evinizi yenileyebilirsiniz. Nasıl mı ? Ayrıntılar için konumuzu okumaya davet ediyoruz.

İşte 5 Adımda Evinizde Hızlı Dekorasyon Değişiklikleri !

📌 Odanızın Ambiyansını Değiştirmek İçin Tek Bir Duvarı Koyu Renge Boyamanız Yeterli

Evinizin herhangi bir odasının ambiyansını değiştirmeyi düşünüyorsanız, işe duvardan başlayabilirsiniz. Odanın tek bir duvarını koyu renkte boyamanız yeterli olacaktır. Duvarınızı yepyeni renkler ile buluşturmak için yeni sezon iç cephe duvar renkleri, size bu konuda büyük bir zevkle ilham verecektir.

📌 Doğru Aydınlatma Son Derece Önemlidir

Her zaman söyleriz, bir odanın albenisini artıran, dekorasyon çizginin daha şık görünmesini sağlamak için aydınlatma seçimi son derece önemlidir. Odalarınızın görünümünü daha estetikli bir şekilde göstermek için modern aydınlatma modellerinden yardım alabilirsiniz. Mesela yatak odasında yatağınızın sağ ve sol köşesine şık bir duvar aydınlatması ekleyerek, yatak odanızı farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

📌 Hem Efektif Hem de Uygun Bir Dekorasyon İçin Aynalar Emrinize Amade

antre için dekoratif aynalar

Yaşam alanlarınızın mekanlarını olduğundan daha büyük göstermek , daha refah ve aydınlık bir görünüme kavuşturmak, küçük küçük renk oyunları yapmak için aynalar emrinize amade. Diyelim ki ; evinizin antresi dar ve uzun. Böyle bir antreyi estetikli bir hale getirmek için birbirinden farklı aynaları bir arada kullanırsanız, antreniz hem efektif hem de şık bir görünüme kavuşmuş olacaktır.

📌 Odalarınız Belki Küçük Olabilir, Ama Bu Büyük Parçalara Yer Vermeyeceğiniz Anlamına Gelmez 😉

mutfak için kanvas tablo

Her ne kadar yaşamakta olduğunuz evin odaları küçük olsa da, her zaman büyük bir parçaya yer vardır. Mesela ; salon yada oturma odanız için tek renkli bir tekli koltuk ekleyip, elit bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yatak odanızı olduğundan büyük olduğunu algılatacak büyük bir boy aynası kullanabilirsiniz. Mutfağınıza büyük bir tablo asarak, şirin bir cafeyi anımsatabilirsiniz.

📌 Yeni Bir Koltuk mu, Yoksa…

yeni berjer modelleri

Mevcut olan koltuklarınızı değiştirmeyi düşünüyor ama şuan için bu değişim size epeyce tuzlu geliyorsa yeni koltuk yerine , şöyle bir değişiklik yapabilirsiniz. Şuan için mevcut olan koltuğunuzu yada berjerinizi oldukça farklı bir renkte veya mekana farklı bir yorum katacak bir desen ile kaplatabilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

evde yapılabilecek dekorasyon fikirleri

Evde Konforu Artıracak Dekorasyonlar

alfemo nest köşe takımı

Alfemo Köşe Takımlarını Görmelisiniz