Yeni Bir Yaşam Konsepti Divanev

Ülkemizin ; yatak , mobilya, ev tekstili ve dekorasyon alanlarında sektöründe lider firmalar arasında yer alan trendlere yön veren , 50’ye aşkın ülkede hizmet veren Yataş Grup‘un yeni markası olan Divanevi ile yaşam alanlarınızı yepyeni konseptler ile buluşturmaya hazır mısınız ?

Her yaşam alanı iyi görülmeyi ve kaliteyi hak ödüyor, düşüncesi ile yola çıkan Divanevi , günümüzdeki mobilya tüketicilerinin, ihtiyaçlarını, beklentilerini ve beğenilerini göz önünde tutarak kendine özgün ve tarz sahibi tasarımları ile mobilya sektöründe tercih edilen, yeni aynı zamanda güçlü bir alternatif olmayı hedefliyor.

Yeni Bir Yaşam Konsepti

Modern ve geleneksel anlayışıyla farklı bir bakış açısını yorumlayarak ; daha özgün, daha yenilikçi, daha estetikli ürün gruplarını ürün gamında yer vererek, sevgili müşterilerine daha şık ve daha fonksiyonel yaşam alanları dizayn etmelerine yardımcı oluyor.

Sevgili okurlarımız, sizlerde yaşam alanlarınızı yepyeni bir konsept ile buluşturmak için bir ön hazırlık içindeyseniz, bu ön hazırlığınıza yardımcı olmak adına Divanev’in ürün gamında yer alan son derece estetikli bir görünüme sahip, aynı zamanda yaşam alanlarınızı daha kullanışlı hale getirmenize yardımcı olacak yeni sezon mobilya ürünlerine göz atabilirsiniz.

Koltuk Takımları

yeni kapitone koltuk modelleri divanev
Kapitan Koltuk Takımı

Salonunuzu göz alıcı bir estetiğe kavuşturup, aynı zamanda üstün bir konforla buluşturmanıza yardımcı olacak Divanev koltuk takımları arasında seçim yapmakta zorlanabileceğinizi, şimdiden belirtmek isteriz. Yenilikçi tasarım anlayışı ile zenginleşen eşsiz bir salon oluşturmak için stilinizi zarif bir şekilde tamamlayacak koltuk takımları burada sizleri bekliyor.

Tv Üniteleri

yeni sezon tv ünitesi modelleri divanev
Greeny TV Ünitesi

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmez mobilya parçası tv ünitelerine farklı bir yorum getiren firma, modern, şık ve fonksiyonel tasarımları ile göz dolduruyor. Estetikli ve kullanışlı mekanlar için dizayn edilmiş, özgün bir estetiğe sahip, zengin görsel detayları ile göz dolduran Divanev tv ünitelerinden gözlerinizi alamayacaksınız.

Yatak Odası

modern yatak odası takımları divanev
Greeny Yatak Odası

Yatak odasına yeni bir çizgi katmanın tam zamanı diyenler için Divanev yatak odası takımları. Modern ve klasik tasarım anlayışının yeni bir çizgide buluştuğu bu yeni tasarımlar yatak odanız için aradığınız çizgiyi zarif bir şekilde sizlere sunuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?