Yatak Odası Tv Dekorasyon Örnekleri

Herkesin kendine özgü yatmaya hazırlanma, uykuya dalma yöntemleri vardır. Kimimiz yatacağımız alanın sessiz, ışıksız olmasını isteriz, kimiz ise televizyon seyrederken yavaş yavaş uykuya dalmayı tercih ederiz. İkinci durumu göz önünde tuttuğumuzda yatak odasında televizyon olanların çoğunlukta olduğunu söyleyebiliriz.

Şöyle bir düşündüğümüzde yatak odasında televizyon olmasının bazı avantajları da yok değil. Ne tür avantajları var diye soracak olursanız, kısaca şu şekilde açıklayabiliriz. Bir kere salonda ya da oturma odasında koltuğa uzanıp, televizyon karşısında tam uykuya dalacağımız zaman, birinin bizi uyandırıp da , git yatağında yat, demesi uykumuzun kaçmasına neden olabiliyor. Hem uykumuzun bölünmemesi için hem de rahatlığımız için yatak odasında televizyon bulundurulabilir. Sabah erken uyanıp, bir taraftan işe gitmek için hazırlanırken, bir taraftan da güncel gelişmeleri takip edip, dünyada neler olup bittiğini öğrenmek için televizyonu açabiliriz.

Bu bakış açısından yola çıkarak, yatak odalarında televizyon bulunduranlara ve bulundurmayı düşünenler için yatak odası tv dekorasyon fikirlerini paylaşalım, istedik.

Akıcı Bir Dizayn

televizyonlu gardrop modelleri

Yatak odanızda bir türlü televizyonu hangi nokta da konumlayacağınıza karar veremiyorsanız, yukarıdaki görseldeki gibi bir uygulama yapabilirsiniz. Yatağınızın tam karşısında yer alan giysi dolabınızda televizyonunuz için bir alan ayarlayabilirsiniz. Televizyonun sağ ve sol tarafında yer alan bölümlerde ayna kullanarak, görsel açıdan bir akıcılık oluşturabilirsiniz.

Fonksiyonellik ve Keyif Bir Arada

yatak odası tv ünitesi modelleri

Pazar keyfinize keyif katacak şahane bir yatak odası dekoru ile karşı karşıyayız. Televizyonu duvara mote edip, alt kısmına mini bir buzdolabı yerleştirebilirsiniz. Tv ünitesinin bir bölümünü ister çalışma masası olarak, isterseniz de makyaj masası olarak kullanabilirsiniz.

Lüks Tasarımlardan Hoşlananlar İçin

yatak odası tv arkası duvar dekorasyon örnekleri

Etkileyici, zarif ve şık bir dizayn oluşturmak için oldukça ilham verici bir tasarım karşımızda. Beyazın saf ve zarif görünümüne gold renkler ile ışıltı katılarak hem yatak odasını elegan bir görüntü oluşturulmuş, hem de televizyon alanı odanın odak noktası haline getirilmiş. Tv ünitesi, odanın genel estetiğini da tamamlıyor.

Josephine Koltuğunuzun Keyfini Çıkartın

şömine üstü tv yatak odası dekorasyonu

Yatak odası çizginize zarif bir dokunuş yapacak olan en şık mobilyalardan bir josephine koltuktur. Keyif dolu bir yatak odası dekorasyonu kurgulamak için yukarıdaki görsel oldukça ilham verici.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?