Yaşam Alanınız İçin Pratik Fikirler

Yaşam alanlarımızda bazen göz ardı ettiğimiz ufak tefek bazı şeylerin sayısı gün geçtikçe artıyor ve bunun sonucunda büyük karmaşalar yaratan eşyalar evimizi sarmış oluyor. Mutfaktan banyoya, yatak odasından oturma odasına kadar birçok alanda kullandığımız çeşitli detayları göz önüne aldığımızda bu yelpaze gittikçe büyümekte.

Evinizi bu karmaşalardan kurtarmak daha düzenli bir hale getirmek için eşyalarınızı düzenlemeye yardımcı olacak pratik çözümler arıyorsanız, bu konumuza bir göz atın, deriz.

Dekoratif Depolama Alanları

Diyelim ki, yaşam alanızda hobiniz için bir alan oluşturdunuz. Bu alanı hem daha düzenli hale getirmek, hem de hobiniz için gerekli olan araç gereçlerinizi düzenli olarak bir arada tutmak için dekoratif sandıklardan yararlanabilirsiniz.

Şık Bir Aydınlatma

Çalışma alanınızı daha etkili bir hale getirmek için doğru bir ışıklandırma seçmek oldukça önemlidir. Çalışma alanınız için modern ve şık bir dizayna sahip bir çalışma masası tercih ederek mekanın tüm ambiyansını değiştirebilirsiniz.

Yatak Odanıza Yenilik Katmaya Ne Dersiniz ?

yatak yanı düzenleyici

Şöyle güzel bir uykuya geçmeden önce yatağınıza geçip, yeni bir kitaba başlamak yada sevdiğiniz dergilerine göz atmayı sevenlerdenseniz , yatak odanızda küçük bir dokunuş yapmak işinize yarayacaktır. 😉 Yatağınızın hemen yanı başına sabitleyebileceğiniz bir düzenleyici sayesinde kitabınızı veya derginizi buraya bırakabilirsiniz.

dekoratif saklama kutusu tchibo

Takılarınızı, kol düğmeleri gibi bazı kişisel aksesuarlarınızı da düzenli bir şekilde tek bir alanda tutmak için saklama kutularından yararlanabilirsiniz.

tchibo çekmece düzenleyici

Yatak odasında yer alan dolaplar ve çekmece içlerini daha düzenli bir hale getirmek için çekmece düzenleyicilerinden yararlanabilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar gördüğünüz üzere yaşam alanlarınızda yer vereceğiniz bazı dekoratif ve işlevsel ürünler ile evinizi daha düzenli bir hale getirmek mümkün. Düzenleyici ürünler sayesinde eviniz hem daha şık bir görünüme kavuşmuş oluyor, hem de mekanlar nefes almış oluyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?