Weltew Home Duvar Ünitesi Fiyatları 2021

Merhaba , sevgili arkadaşlar. Hatırlayacağınız üzere geçenlerde Weltew Home yeni sezon ürünleri arasında köşe takımı modellerini sizler ile paylaşmıştık. Bu konumuzda ise köşe takımlarına eşlik edecek, oturma odaların ve salonların vazgeçilmez mobilya parçalarından biri olan duvar ünitelerini ele alacağız.

Bugünlerde oturma odanızın, salonunuzun veya yaşam alanınızın herhangi mekanında hem işlevsel özelliğe sahip, hem mekanın estetiğini artıracak, hem de yeni televizyonunuz için yeni bir zemin oluşturacak yeni sezon duvar ünitesi modellerine bakıyorsanız, sizleri bu noktada yeni sezon Weltew Home duvar ünitesi modelleri ve fiyatlarını incelemeye davet ediyoruz.

Çok yakın bir zaman diliminde birbirinden farklı fonksiyonel özelliklere sahip duvar dekorasyonuna hem de mekanınızın çizgisine hitap edecek , farklı zevklere ve bütçelere hitap eden duvar ünitelerini ürün gamına ekledi. Hemen bu ürünlerden birkaç tanesini sizlerin beğenisine sunalım.

İstinye Duvar Ünitesi

weltew istinye duvar ünitesi

Ahşabın doğal sıcaklığını evinize yansıtacak İstinye duvar ünitesi ile başlayalım. Televizyonunuzu rahatlıkla üzerine yerleştirebileceğiniz yüksek ayaklara sahip çekmeceli tv sehpası, ister kitaplık olarak kullanabileceğiniz, ister dekoratif ev eşyalarınızı bırakabileceğiniz raflardan oluşmakta. Ürün gamına yeni katılan bu ürünün fiyatı şuan için indirimde olup, 3.010,00 TL ile satışa sunulmakta.

Galata Duvar Ünitesi

weltew galata duvar ünitesi

Sade ve şık bir tasarım arayışı içerisindeyseniz gözlerinizi Galata duvar ünitesine çevirmenizi isteriz. Alt blok, üst blok ve duvar ünitesinden oluşan bu ürün, tercihini sadelikten yana yapanları için oldukça güzel bir tercih olacağını söyleyebiliriz. Fiyatı mı ? Şuan için Weltew Galata duvar ünitesinin fiyatı 1.747,00 TL.

Deco Beyaz Duvar Ünitesi

weltew deco beyaz duvar ünitesi

Klasiğin çağdaş yorumunu bu ünitede bulabilirsiniz. Beyazın asaleti ve zarifliği odanızın ambiyansını değiştirmeye aday. Üniteyi şöyle göz alıcı bir göz ile incelediğimizde kapaklarda ve çekmece önünde tercih edilen gümüş rengi, üniteyi zenginleştiren detaylar arasında gözümüze çarpmakta. Ürünün fiyatına gelecek olursak ; şuan için geçerli fiyatı, 1.966,67 TL

Nirvana Duvar Ünitesi

weltew nirvana duvar ünitesi

Sıradaki ürün farklı dekoratif raf tasarımı ile ilgili bakışları üzerinde toplamayı başaran Nirvana . Yukarıdaki görselde gördüğünüz üzere üst bloku oluşturan ünitede biri uzun bir kısa raf tercih edilmiş. Üst bloka biraz daha estetik katmak adına dolaplı raf sistemi eklenmiş. Nirvana duvar ünitesinin fiyatı ; 2.624,00 TL

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. weltew nirvana duvar ünitesi Weltew Home Duvar Ünitesi Fiyatları 2021 için yorumda bulun

    Weltew Home Duvar Ünitesi Fiyatları 2021 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Weltew Home Duvar Ünitesi Fiyatları 2021 için ilk yorumu yapabilirsin.