in ,

Weltew Mobilya Köşe Takımları 2021

weltew mobilya defne köşe takımı

Weltew Mobilya, yeni sezon ürünleri arasında oldukça konforlu ve rahat, farklı dekorasyonların ruhuna hitap eden yeni köşe takımlarını vitrime çıkarmaya başladı. Bizde hiç vakit kaybetmeden yeni ürünleri mercek altına alıp, siz sevgili okurlarımızla paylaşmak istedik.

Biliyorsunuz başta oturma odaları olmak üzere salonlar da oturma grubu olarak tercihler köşe takımlarından yana yapılmakta. Neden diye şöyle bir düşündüğümüz zaman, öncelikle küçük ve dar odalar başta olmak üzere her odada rahatlıkla kullanılabiliyor. Farklı forumları ile farklı zevklere hitap eden bu ürünler, bir taraftan mekana konfor ve rahatlığı sunarken, bir taraftan da görsel bir estetik katıyor. Aynı zamanda ortamda sıcak ve samimi bir atmosfer oluşturuyor.

Şimdi dönelim, bugün sizlerin beğeninize sunacağımız 2021 Weltew Mobilya köşe takımı modellerine.

Çamlıca

weltew mobilya çamlıca köşe takımı

Weltew Mobilya’nın yeni köşe takımı ürünleri arasında yer alan Çamlıca köşe takımı ile ürünleri kısaca incelemeye başlayalım. Tercihini yalınlıktan yana yapmayı sevenler, zarif duruşu ile estetiği bir arada sunan bir köşe takımı arayışı içerisindeyseniz, bu ürün tam sizlik, diyebiliriz,

Beyoğlu

weltew mobilya beyoğlu köşe takımı

Benim salonumun modern görünümüne eşlik edecek dekorasyon çizgisine elegan bir görünüm oluşturacak oldukça havalı bir görünüme sahip aynı zamanda konforlu ve rahat bir oturma grubu arayışı içerisindeyim, diyenler içinde gözümüzü Beyoğlu köşe takımına çeviriyoruz.

Vital

weltew mobilya vital köşe takımı

Dekorasyon tarzınızı zarif bir şekilde yansıtmanıza yardımcı olacak , kendine özgü derin çizgileri ile karakterini yaşam alanlarınıza sunacak , stil sahibi bir mobilya arayışı içinde olanlar gözlerini Vital köşe takımından alamıyor.

Beta

weltew mobilya beta köşe takımı

Günün yorgunluğunu üzerinizden atacak yeri geldi mi rahat bir oturma alanı, yeri geldi mi konforlu bir yatak görevi üstlenecek bir köşe takımı arayışı içerisindeyseniz, gözlerinizi Beta köşe takımına çevirmenizi istiyoruz. Yumuşak ve yuvarlak hatları sayesinde bir taraftan günün yorgunluğunuzu üstünüzden alacak, bir taraftan odanızın estetiğine şıklık katacak.

Defne

weltew mobilya defne köşe takımı

Son ürün olarak da Defne köşe takımını inceleyelim. Şık dizaynıyla zarif duruşu ile yaşam alanlarınıza mutluluk katacak olan bu köşe takımı sayesinde evinizdeki huzuru ve mutluluğu doyasıya yaşamanın keyfini yaşayacaksınız.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

çetmen mobilya antigo yemek odası

Çetmen Mobilya Yemek Odası Fiyatları 2021

mutfak tezgah arası cam

Tezgah Arası Cam Kaplama Modelleri 2021