Teknesiz ve Küvetli Modern Duşakabin

Yaşamakta olduğunuz evlerin en küçük alanları arasında yer alan banyolarınız için pratik aynı zamanda akıllı çözümlerinin yanı sıra aranan diğer bir özellik ise konfordur. Birçoğumuz için güne sıcak yada soğuk hızlı bir duş almak için teknesiz duşakabin yeterli olurken, birçoğumuz içinde günün yorgunluğunu üzerinden atmak için şöyle bol köpüklü banyo için küvetli duşakabinleri tercih edebiliyorlar.

Modern ev tasarımların etkisi ile minimal ve şeffaf camlı duşakabinler , son dönemlerde banyo alanında büyük bir yer kaplamakta. Aynı zamanda geniş banyolarda gün geçtikçe trend olan duşakabin ve küvet ikilisi aynı anda kullanılabilmektedir. Banyolarını bu yeni trend ile buluşturmak isteyenler ilham vermesi adına küvetli ve duşakabin modellerinden birkaç örneği burada paylaşıyoruz.

Küvetli Duşakabin Modelleri

Banyoda uzun zaman geçirip, banyo keyfi yapmayı seviyorsanız, bu keyfi doyasıya yaşamak için küvetli duşkabini modellerini inceleyebilirsiniz. Günümüz modern dekorasyonuna uyarlanmış olan bu kabinler, küçük banyo alanları içinde tasarlanmış olan buzlu ve şeffaf cam seçenekleri sunmakta.

Teknesiz ve Küvetli Modeller

teknesiz ve küvetli duşakabin

Duş keyfinden vazgeçemeyenler için hem teknesiz hem de küvet olanağı sunan bu duşa kabinler, sunmuş olduğu küvet alternatifi sayesinde son dönemlerde geniş banyolarda çok sık tercih edilmeye başlandı.

Teknesiz Duşakabin Modelleri

teknesiz duşakabin modelleri 2020

Banyonuzun tasarımda çağdaş bir çizgi hakim ise , teknesiz duşakabin modelleri, bu çağdaş tasarım çizgisini zarif bir şekilde banyolarınıza yansıtmaya aday. Teknesiz duşakabinler banyo zemini üzerine direk olarak kurulmakta olan kabin kapakları genelde zeminden tavana kadar yükselmektedir. Özel bir tasarıma sahip olan bu model, siz duş aldığınız sırada oluşmakta olan buharı dışarı yayarken aynı zamanda banyonuzun sıcak kalmasına da yardımcı olmakta.

Küçük Lüks Banyolar İçin

duşakabin şeffaf cam modelleri

Banyo alanınız fiziksel açıdan küçük bir metrekareye sahip ise banyonuzu 5 yıldızlı bir otel banyosuna rahatlıkla çevirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle, zemin ve duvar karolarına karar verin. Zemin ve duvar karolarını belirledikten sonra banyonuzu lüks bir görünüme kavuşturmak adına bütçenizden küçük bir miktar ayırıp, şeffaf bir duşakabin modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Küçük banyo alanızı lüks bir görünüme kavuşturmak için gösterişli bir odak noktası da belirlemeniz gerekecektir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?